Міськрайонна газета

СНІД – ПРОБЛЕМА СУЧАСНОСТІ

Шосткинським районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді за участі провідного спеціаліста «Центру пробації» С. Гончарова проведено бесіду з елементами тренінгу «ВІЛ/СНІД – проблема сучасності» для учнівської молоді ДПТНЗ Шосткинського вищого професійного училища та неповнолітніх, засуджених до покарань без позбавлення волі.

Мета заходу: підвищення рівня інформованості молоді у сфері ВІЛ/СНІДу та мотивування учасників до уникнення ризикованої поведінки щодо інфікування ВІЛ-інфекцією, а також актуалізація проблеми дискримінації ВІЛ-інфікованих та формування толерантного ставлення до них.

У ході бесіди переглянуті відеоролики реальних історій людей, які живуть з ВІЛ/СНІДом з метою ознайомлення з проблемами героїв відео, їх особливостями життя. По закінченні учасники виконали вправу «Квітка бажань», де на паперових квітах написали побажання для ВІЛ-інфікованих та своє відношення до людей з цією проблемою.

По закінченню заходу всім учасникам надані буклети та листівки з  даної проблематики та проконсультовано з питань тестування на ВІЛ/СНІД за місцем проживання.