Міськрайонна газета

Молодіжна політика

Районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді
вул. Свободи, 54, м. Шостка, 41100
тел. / факс (05449) 4-27-21
 E-mail:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Розпорядок роботи:  понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15
п’ятниця – з 8.00 до 16.00
обідня перерва – з 12.00 до 13.00
вихідні дні: субота, неділя

 

ПІДЛІТКАМ ПРО СУЧАСНИЙ РИНОК ПРАЦІ

Відповідно до плану роботи, начальником відділу соціальної роботи Шосткинського РЦСССДМ Іриною Верховцовою, за участі провідного інспектора Шосткинського МРВ ДУ «Центр пробації» в Сумській області Сергія Гончарова організовано захід «Сучасний ринок праці. Пошук роботи. Резюме» на базі Шосткинської міськрайонної філії Сумського обласного центру занятості для вихованців, які опинилися у складних життєвих обставинах та тимчасово перебувають в Обласному центрі соціально-психологічної реабілітації дітей в місті Шостка.

ПОПЕРЕДЖЕННЯ ТА РАННЄ ВИЯВЛЕННЯ СОЦІАЛЬНОГО СИРІТСТВА

Соціальне сирітство є однією з найбільш актуальних сучасних проблем українського суспільства. Погіршення морально-психологічного клімату в сімейній сфері, економічна нестабільність, зростання народжуваності дітей з патологіями – все це призводить до загострення та поширення даного явища.

29 січня 2020 року директором Шосткинського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Ольгою Неродою спільно з акушерсько-гінекологічною службою жіночої консультації Шосткинської центральної районної лікарні на чолі із завідуючою Оленою Федченко проведено засідання у форматі «круглого столу» з питання попередження та виявлення раннього соціального сирітства.

СОБОРНА МАТИ УКРАЇНА – ОДНА НА ВСІХ, ЯК ОБЕРІГ

Так сталося, що День Соборності відзначається в надзвичайно важкі для нашої країни часи. Це і бойові дії, що точаться на сході України, і посилена охорона державних кордонів, і відчуття постійної тривоги за наше майбутнє. Але саме ці трагічні обставини дуже міцно згуртували українців і так об’єднали усіх нас, що сьогодні увесь світ побачив – Україна дійсно є Соборною і неділимою!

СІМЕЙНИЙ ПАТРОНАТ

Директором Шосткинського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Ольгою Неродою та начальником відділу соціальної роботи Іриною Верховцовою проведена робоча зустріч з головою Клишківської сільської ради Борисом Прядкою та директором Клишківського НВК ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ Іриною Чайкою щодо впровадження послуги сімейного патронату над дитиною на території с. Клишки.