Міськрайонна газета

ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ КОНКУРС ЕСЕ ТА МАЛЮНКІВ «Я МАЮ ПРАВО НА ЖИТТЯ»!

Возможно, это изображение постер и текст
Навчально-науковий інститут права Українського державного університету імені Михайла Драгоманова у травні-червні 2023 року проводить Всеукраїнський конкурс есе та малюнків «Я маю ПРАВО на життя» (далі –Конкурс).
 
Цей Конкурс – відкритий захід, що проводиться з метою привернення уваги до порушених прав українських дітей і молоді, які постраждали від російської широкомасштабної збройної агресії протии України, а також до розвитку відносин у різних сферах суспільного життя, пропаганди європейських цінностей, демократичних принципів державного устрою.

НА СУМЩИНІ ЗАСНОВАНО ОБЛАСНУ ПРЕМІЮ В ГАЛУЗІ ОСВІТИ

Вона є вищою відзнакою Сумської ОВА для педагогічних і науково-педагогічних працівників, які зробили значний внесок у розвиток галузі освіти області

Заснування премії сприяє відзначенню педагогічних працівників за досягнення вагомих здобутків у галузі освіти, піднесенню ролі та авторитету педагога в суспільстві, заохоченню педагогічних працівників до творчої, результативної праці та підвищенню престижності професії педагога.

ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ РАДІОДИКТАНТ ПРО МІННУ БЕЗПЕКУ ПРОЙДЕ НА «УКРАЇНСЬКОМУ РАДІО»

4 квітня 2023 року, у Міжнародний день просвіти з питань мінної небезпеки, пройде радіодиктант для дітей молодшої та середньої школи з безпечної поведінки з мінами та нерозірваними боєприпасами. Диктант звучатиме голосом Пса Патрона із популярного мультфільму

Дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ), Міністерство освіти та науки, Державна служба України з надзвичайних ситуацій та Центр з протимінної діяльності об'єдналися, щоб провести диктант «Спільно до безпеки». Диктант звучатиме на хвилях «Українського радіо». Текст прочитає Михайло Карпань, актор, що озвучує Пса Патрона в однойменному мультфільмі.

ОСВІТЯНИ СУМЩИНИ ГОТОВІ Й НАДАЛІ ПРАЦЮВАТИ НА ПЕРЕМОГУ ТА ДАВАТИ ЯКІСНУ І БЕЗПЕЧНУ ОСВІТУ ДІТЯМ, – ОЛЕНА БОЙКО

На цьому заступник голови обласної військової адміністрації наголосила під час засідання колегії обласного Департаменту освіти і науки

На порядок денний колегії було винесено питання щодо створення безпечного освітнього середовища в закладах освіти області; підготовки робітничих кадрів за напрямком громадського харчування; забезпечення прав на освіту дітей з особливими потребами; функціонування шкіл здоров’я та програм здоров’яспрямованого змісту.

НА СУМЩИНІ РОЗПОЧАЛИСЬ ВИПРОБУВАННЯ ПЕРШОГО ТУРУ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО КОНКУРСУ «УЧИТЕЛЬ РОКУ – 2022»

Конкурсні випробування першого (відбіркового) етапу першого туру конкурсу стартували днями тестуванням серед 116 учасників у всіх номінаціях.

Мета випробування – демонстрація конкурсантами рівня знаннєвої складової професійної компетентності, що передбачає надання відповідей на запитання, які стосуються змісту навчального предмету та методики його навчання.