Міськрайонна газета

ГОТУЄМОСЯ ДО НАВЧАЛЬНОГО РОКУ

Навчально-виховні заклади район активно готуються до початку нового навчального року. Ремонтні роботи у приміщеннях на стадії завершення. Станом на 20 липня 90% класних кімнат. 80% коридорів та рекреацій. Облаштовуються ігрові та спортивні майданчики. На проведення поточних ремонтів закладами залучено понад 46 тис. грн.

ЗАСІДАННЯ РОБОЧОЇ ГРУПИ СТРУКТУРНИХ ПІДРОЗДІЛІВ ДЕПАРТАМЕНТУ ОСВІТИ І НАУКИ СУМСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ У ФОРМАТІ «КРУГЛОГО СТОЛУ»

4.07.2017 на базі комунального закладу Березівської сільської ради «Березівський навчально-виховний комплекс: загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад «Веселка» відбулося засідання робочої групи структурних підрозділів Департаменту освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації у форматі «круглого столу» під головуванням директора Департаменту освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації Гробової Вікторії Павлівни.

ВІДЗНАЧЕННЯ ПЕРЕМОЖЦІВ РАЙОННОГО КОНКУРСУ «ГОРДІСТЬ ШКОЛИ» ТА УЧНІВ-ПЕРЕМОЖЦІВ ВСЕУКРАЇНСЬКИХ УЧНІВСЬКИХ ОЛІМПІАД

Уже другий рік поспіль за ініціативи та підтримки народного депутата України Ігоря Федоровича Молотка проводиться районний конкурс обдарованої молоді «Гордість школи». За підсумками навчального року відзначаються учні, які показали високий рівень знань, захищали честь школи та стали переможцями олімпіад, інтелектуальних, творчих та спортивних конкурсів і змагань.

ІСТОРІЯ ЖИВА!

«…Історія рідного краю в серці кожного із нас, вона – єдина і неповторна…» Саме такими словами розпочалось засідання творчої групи вчителів історії, краєзнавців Шосткинського району, яке відбулось 15 травня 2017 року в малій залі Шосткинської районної державної адміністрації.