Міськрайонна газета

Освіта і наука

Оновлено 10.01.2024 

НМТ–2024: МОН ЗАТВЕРДИЛО ПЕРЕЛІК ПРЕДМЕТІВ І СТРОКИ ПРОВЕДЕННЯ ОСНОВНОЇ ТА ДОДАТКОВОЇ СЕСІЙ

Національний мультипредметний тест (НМТ) проводитимуть з 14 травня до 19 липня. Це передбачено наказом МОН № 1581

Учасники складатимуть іспит із 4 предметів, з яких 3 визначено (українська мова, математика, історія України) та 1 – на вибір. Обрати можна буде з таких предметів: українська література, англійська мова, іспанська мова, німецька мова, французька мова, біологія, географія, фізика, хімія.

ПРАВИЛА МІННОЇ БЕЗПЕКИ ДЛЯ ДІТЕЙ: ВІДЕОМАТЕРІАЛ

Обережно, міни! Як вберегти дітей? (відео) - Київська обласна військова  адміністрація

Унаслідок війни майже третину України заміновано або забруднено рештками техніки та зброї. Особливо небезпечно у прифронтових районах і в деокупованих населених пунктах, куди українські родини повертаються з вимушеної евакуації.

Проте не всі діти знають, як діяти, коли знайшов міну.

Мінреінтеграції спільно з партнерами — проєктом Dovidka.info та благодійною організацією «Смарт ангел» — створили відео для дітей, у якому розповіли про правила поведінки з вибуховими предметами.

ЗА ІНІЦІАТИВИ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ ОБЛАСНІ ВІЙСЬКОВІ АДМІНІСТРАЦІЇ РЕАЛІЗОВУЮТЬ РЕГІОНАЛЬНІ ПРОГРАМИ "ПЛІЧ-О-ПЛІЧ ВСЕУКРАЇНСЬКІ ШКІЛЬНІ ЛІГИ"

Відкрито реєстрацію на всеукраїнські шкільні ліги ...

За ініціативи Президента України обласні військові адміністрації реалізовують регіональні програми «Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги».

Цей проєкт — система регіональних спортивних шкільних ліг, які щорічно проводять на рівні школи, району, області та України. Їхня мета — збільшити частку учнівської молоді, яка систематично займається фізичною культурою і спортом.

1 СЕРПНЯ РОЗПОЧИНАЄТЬСЯ РЕЄСТРАЦІЯ ДЛЯ УЧАСТІ В СЕРТИФІКАЦІЇ ВЧИТЕЛІВ МАТЕМАТИКИ ТА УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ І ЛІТЕРАТУРИ

Про це повідомляє управління Державної служби якості освіти у Сумській області

Сертифікація – це можливість вчителя випробувати власні сили та підтвердити статус професіонала своєї справи. Адже зовнішнє оцінювання є чудовою нагодою педагогам проаналізувати методику роботи, зрозуміти вектори професійної діяльності. Крім того, процедура сертифікації – інструмент мотивації вчителя до саморозвитку, самовираження та педагогічного зростання.