Міськрайонна газета

Освіта і наука

  • Головний спеціаліст з питань освіти та культури Шосткинської районної державної адміністрації

38 ВЧИТЕЛІВ ПОЧАТКОВИХ КЛАСІВ СУМЩИНИ УСПІШНО ПРОЙШЛИ ДРУГИЙ ЕТАП СЕРТИФІКАЦІЇ

23 квітня закінчився другий етап сертифікації – самооцінювання вчителями власної педагогічної майстерності.

У другому етапі оцінювання взяли участь 38 вчителів початкової школи закладів загальної середньої освіти регіону.

За інформацією начальниці управління Державної служби якості освіти у Сумській області Алли РЯБУХИ, всі вони допущені до третього етапу − вивчення практичного досвіду роботи. Серед них 28 педагогів з міських шкіл області та 10 - зі шкіл сільської місцевості.

____________________________________________________________________

17 ТА 18 ТРАВНЯ – ПАМ’ЯТНІ ДАТИ ДЛЯ УКРАЇНИ

Відповідно до Указу Президента України від 21.05.2007 № 31/2007  17 травня відзначався День пам’яті жертв політичних репресій та відповідно до постанови Верховної Ради України від 12.11.2015 № 792-VIII та Указу Президента України від 16.05.2014 № 472/2014      18 травня пройшли вшанування пам’яті жертв депортації кримськотатарського народу. У рамках цих пам’ятних днів для школярів району дистанційно було проведено тематичні уроки, присвячені трагічним подіям. Діти переглянули вдома фільми «Хайтарам» та «Чужа молитва».

ВИХОВАНЕЦЬ ПОЗАШКІЛЛЯ ШОСТКИНЩИНИ ЗАХИЩАТИМЕ СУМЩИНУ НА ВСЕУКРАЇНСЬКОМУ КОНКУРСІ ЕКСКУРСОВОДІВ

В обласному центрі позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю вчетверте відбувся  І етап Всеукраїнського конкурсу екскурсоводів музеїв навчальних закладів «Край, в якому я живу». Високу майстерність екскурсовода, вміле поєднання  демонстрації експозицій музею з розповіддю показав вихованець закладу позашкільної освіти району СМИЧЕК БОГДАН.