Міськрайонна газета

УЧАСТЬ У ОБЛАСНІЙ КРАЄЗНАВЧІЙ КОНФЕРЕНЦІЇ

Нема в людини місця дорожчого, ніж те, де вона народилась, землі, на якій зросла. Щоб по-справжньому любити рідний край, його слід добре знати, вивчати його історію, мову, культуру. Нещодавно в м. Суми на базі обласного центру позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю відбулася обласна краєзнавча конференція «У світі краєзнавчих відкриттів». До участі у заході були запрошені 50 учасників-краєзнавців. Вони презентували дослідження за напрямками експедиції учнівської та студентської молоді «Моя Батьківщина –Україна».

ШЕВЧЕНКО В ДУШІ КОЖНОГО

Кожен народ має свої традиції, свою культуру, свою історію і, звичайно ж, людей, які усе це створюють. Серед видатних особистостей, якими пишаються українці, вагоме місце належить Тарасу Шевченку. Пройшло майже два століття з того часу, як світ почув пристрасне слово Кобзаря.

ОЛІМПІАДА З АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ

12 листопада 2017 року в районі відбулася олімпіада з англійської мови серед учнів 8-11 класів. В олімпіаді взяли участь 24 учні з 9 навчальних закладів району. Найбільшу кількість учасників олімпіади заявили: Воронізька ЗОШ – 7 учнів, Собицький, Ковтунівський НВК – по 3 учні, Миронівський, Богданівський, Клишківський, Ображіївський та Чапліївський НВК - по 2 учні. Маємо такі результати: І місць – 4; ІІ місць - 4; ІІІ місць – 5.

ОЛІМПІАДА З УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ ТА ЛІТЕРАТУРИ

4 листопада 2017 року на базі Воронізької ЗОШ І – ІІІ ст. ім. П. О. Куліша розпочався ІІ етап Всеукраїнських учнівських олімпіад.  Традіційно першою стартувала олімпіада з української мови та літератури. В інтелектуальному змаганні взяли участь 43 учні з 11 навчальних закладів району. Найбільшу кількість учасників представили: Воронізька ЗОШ – 9 учнів, Собицький та Чапліївський НВК - по 6 учнів, Ковтунівський НВК – 5 учнів, Богданівський НВК – 4 учні та Миронівський НВК – 3 учні.