Міськрайонна газета

КРУТИ – БІЙ ЗА МАЙБУТНЄ

В рамках відзначення 100-річчя Української революції та вшанування Героїв Крут у закладах освіти району пройшли тематичні виховні заходи.

У Ображіївському навчально-виховному комплексі загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів імені І.С.Кожедуба – дошкільний навчальний заклад оформлено інформаційний куточок «Пам’яті 30», виставка літератури «Крути – бій за майбутнє».

Для учнів Чапліївського навчально-виховного комплексу загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад проведено кіно-лекторій за документальним фільмом «Герої України. Крути. Перша незалежність».

Учні старших класів Клишківського навчально-виховного комплексу загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад провели виховний захід «Героям Крут присвячується…» для дітей та працівників школи.

У Собицькому навчально-виховному комплексі загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад проведена загальношкільна лінійка «З історії України» та усний журнал «Минуле і сучасне в історії України».

29 січня 2018 року учні Ковтунівського та Миронівського навчально-виховних комплексів відвідали станцію Крути, що на Чернігівщині, і долучились до всеукраїнської акції, присвяченій 100-річчю бою під Крутами. Старшокласники отримали багато вражень, відвідавши меморіальний комплекс та музейні кімнати, розташовані у вагонах потягів. Також учні мали змогу зустрітися з відомими громадськими діячами країни.