Міськрайонна газета

КОНКУРС ЗНАВЦІВ УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ ЗАВЕРШИВСЯ

Рідна мова живе з людиною всюди і завжди. Доля української мови повна злетів і падінь, періодів розквіту та занепаду. Проте недаремно кажуть, що мова – то душа народу, і поки живий народ, живе й мова. Людина, яка не цінує культуру та мову свого народу, не може бути повноцінним членом суспільства. Вісімнадцятий рік поспіль Міжнародний конкурс з української мови імені Петра Яцика об’єднує знавців рідного слова. У цьому році переможниця обласного етапу Сичевська Марина, учениця 6 класу Воронізької ЗОШ, 17 лютого взяла участь у IV (підсумковому) етапі XVІІІ Міжнародного конкурсу, який проходив на базі ДНЗ «Сумський хіміко-технологічний центр професійно-технічної освіти» у м. Суми.

Учасників конкурсу привітали Гробова В.П., директор Департаменту освіти і науки Сумської облдержадміністрації; Нікітін Ю.О., ректор Сумського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти; Вертіль О.В., член Національної Спілки письменників України, голова Сумської обласної організації Спілки письменників України; Шерстюк Л.М., методист української мови та літератури Сумського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти.

За зайняте ІІ місце в обласному етапі конкурсу, Сичевська Марина була нагороджена дипломом Департаменту освіти і науки облдержадміністрації, Ліги меценатів та книжками. Вчитель української мови та літератури, яка підготувала переможця, Воробей Тетяна Миколаївна отримала грамоту Департаменту освіти і науки Сумської облдержадміністрації.

Та головне, що участю в цьому конкурсі учні нашого району вже декілька років поспіль доводять: саме вони стоять на захисті рідної мови від забуття, бережуть її, немов коштовний скарб.  

Результати підсумкового (загальнонаціонального) етапу ХVІІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика будуть оголошені у квітні 2018 року. Щиро бажаємо нашій учасниці перемоги.