Міськрайонна газета

НА ШОСТКИНЩИНІ СТАРТУВАВ І ЕТАП ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ ДИТЯЧО-ЮНАЦЬКОЇ ВІЙСЬКОВО-ПАТРІОТИЧНОЇ ГРИ «СОКІЛ» («ДЖУРА»)

4 травня на базі Клишківського НВК відбувся районний етап Всеукраїнської дитячо-юнацької  військово-патріотичної гри «»Сокіл» («Джура») серед команд учнів закладів освіти. До учасників змагань з вітальним словом звернулася виконуюча обов’язки начальника відділу освіти Шосткинської районної державної адміністрації І.А. Басенко, зазначивши важливість патріотичного виховання сучасної молоді та побажали успішного проходження випробувань учасникам гри. У грі взяли участь 6 роїв, які змагалися у етапах «Впоряд», «Рятівник», «Стрільба з пневматичної гвинтівки», «Козацька смуга перешкод», «Перетягування линви», «Інтелектуальна гра «Відун»».

За рішенням суддівської колегії найбільшу кількість балів здобув рій  «Нащадки козаків» Клишківського НВК, друге місце - рій «Козаки» Ковтунівського НВК, третє - у «Патріота» Богданівського НВК.

У змаганні «Конкурс строю і пісні»  найкращими визнано юних джур Клишківського та Ковтунівського навчально-виховних комплексів;  у змаганнях «Козацька смуга перешкод» - представники команди «Козацький гарт» Воронізької загальноосвітньої школи ім. П.О.Куліша; у змаганнях «Рятівник» - Клишківського НВК; у змаганнях «Стрільба з пневматичної гвинтівки» - «Патріот» Богданівського НВК; найкращими в грі «Відун» - вихованців Клишківського НВК.

Участь у Всеукраїнській грі «Сокіл» («Джура») – це шлях свідомого опанування лицарськими, гуманними і демократичними традиціями українського народу, виховання духовно та фізично розвиненого покоління, підготовки молоді до творчої праці, військової служби та захисту України.