Міськрайонна газета

ВІДБІРКОВИЙ ЕТАП ВСЕУКРАЇНСЬКОГО КОНКУРСУ ДОСЛІДНИЦЬКИХ РОБІТ ДЛЯ УЧНІВ 6 - 8 КЛАСІВ

Одне з актуальних завдань сучасних навчальних закладів - пошук оптимальних шляхів зацікавлення учнів навчанням, підвищення їх розумової активності, спонукання до творчості, виховання учня  як життєво й соціально компетентної особистості, здатної здійснювати самостійний вибір і приймати відповідальні рішення в різноманітних життєвих ситуаціях, вироблення вмінь практичного і творчого застосування здобутих знань. З метою залучення учнівської молоді до науково-дослідницької роботи, 12 травня 2018 року Сумським обласним центром позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю було проведено I відбірковий (заочний) етап Всеукраїнського конкурсу дослідницьких робіт для учнів 6-8 класів. 

Конкурс дослідницьких робіт проводився з урахуванням навчальних досягнень учнів з відповідних базових дисциплін у чотирьох номінаціях: «Звалища і довкілля», «Альтернативна енергетика», «Енергозбереження в побуті та навчальному закладі», «Популяризація екологічно безпечного  способу життя». У відбірковому етапі конкурсу взяли участь 23 учні 6-8 класів загальноосвітніх навчальних закладів та учнів, вихованців, слухачів (відповідно віку) позашкільних навчальних закладів, які активно займаються науково-дослідницькою діяльністю. 

За висновками журі, вихованка гуртка «Юні друзі природи» (кер. Холодовська О.А.) Халупенко Єлізавета, яка представила свою роботу у секції «Звалища і довкілля» за темою «Дослідження проблеми побутового сміття на території селища Вороніж Сумської області», посіла почесне І місце. Ліза буде представляти Сумську область на Всеукраїнському етапі конкурсу у м. Києві у вересні 2018 року.

Вітаємо учасницю та її керівника з перемогою і бажаємо подальших творчих успіхів.