Міськрайонна газета

ВІЙСЬКОВО-ПОЛЬОВІ ЗБОРИ

З метою військово-патріотичного виховання молоді, підготовки їх до служби в збройних силах України, виконання програми курсу «Захист Вітчизни» в повному обсязі, закріплення військових знань, умінь і навичок, яких учні набули на заняттях на базі закладів загальної середньої освіти. Військово-польові збори завершують вивчення предмета «Захист Вітчизни» та сприяють виробленню практичних навичок з медично-санітарної, стройової та інших видів підготовки. Тому 16 травня 2018 року на стрільбищі військової частини 3022 з юнаками одинадцятих класів закладів загальної середьної освіти Шосткинського району було проведено військово-польові збори, де учні закріпили свої навички з військової підготовки, надання першої медичної допомоги, виживання в польових умовах.

Для старшокласників збори дали чудову можливість спробувати свої сили в різних видах військово-спортивних змагань, отримати нові знання, вміння та навички.

Великий інтерес у випускників визвала можливість приміряти на себе сучасний бронежилет та каску, розібрати і зібрати автомат, снайперську гвинтівку.  

На завершення зборів військові кінологи представили своїх питомців та продемонстрували їх роботу.