Міськрайонна газета

ВІДЗНАЧЕННЯ ПЕРЕМОЖЦІВ РАЙОННОГО КОНКУРСУ «ГОРДІСТЬ ШКОЛИ» ТА УЧНІВ-ПЕРЕМОЖЦІВ ВСЕУКРАЇНСЬКИХ УЧНІВСЬКИХ ОЛІМПІАД

Уже третій рік поспіль за ініціативи та підтримки народного депутата України Ігоря Федоровича Молотка проводиться районний конкурс обдарованої молоді «Гордість школи». За підсумками навчального року відзначаються учні, які показали високий рівень знань, захищали честь школи та стали переможцями олімпіад, інтелектуальних, творчих та спортивних конкурсів і змагань.
У закладах району навчається талановита молодь, яка в майбутньому вплете в національний вінок цвіт свого таланту.У районі є ким пишатися! Є потужний потенціал творчої та обдарованої молоді.
25 травня 2018 року на базі Воронізької ЗОШ пройшли урочистості з нагоди нагородження переможців конкурсу на якому були присутні гості, які постійно підтримують ініціативи, спрямовані на розвиток творчого потенціалу підростаючого покоління. Це народний депутат України Ігор Федорович Молоток, голова Шосткинської районної державної адміністрації Віктор Максимович Ждаміров; перший заступник голови Шосткинської районної державної адміністрації Ігор Васильович Волинець, Воронізький селищний голова Ястребов Валерій Юхимович, начальник відділу освіти Шосткинської районної державної адміністрації Світлана Євіналіївна Петренко, методисти районного методичного кабінету, керівники закладів освіти, батьки та учні.
Кращими в цьому році визначені учні: Деденок Людмила, учениця 11 кл. Богданівського НВК, Грибачова Вікторія, учениця 8 кл. Воронізької ЗОШ, Халупенко Єлізавета, учениця 7 кл. Воронізького НВК, Карпенко Катерина, учениця 7 кл. Івотського НВК, Ішутченко Даріна, учениця 11 кл. Клишківського НВК, Ворошило Ольга, учениця 9 кл. Ковтунівського НВК, Осипенко Поліна, учениця 7 кл. Миронівського НВК, Залозна Владислава, учениця 9 кл. Ображіївського НВК, Касіян Валерія, учениця 8 кл. Собицького НВК, Остапенко Олександра, учениця 10 кл Собичівського НВК, Кучкова Вікторія, учениця 7 кл. Погребківської ЗОШ, Кузьменко Андрій, учень 9 кл. Чапліївського НВК.
Щирі вітання та відзнаки отримали учні-переможці обласного етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад та предметних україномовних конкурсів.
Уже другий рік поспіль високий рівень знань підтверджують учні Клишківського НВК: одинадцятикласник Долиняк Владислав та десятикласниця Фролова Інна. Як і в минулому році Владислав посів ІІ місце в олімпіаді з історії, а Інна – ІІІ місце в олімпіаді з правознавства.
Перші здобутки на обласному рівні в цьому році мають:
Грибачова Вікторія, учениця 8 класу Воронізької ЗОШ, яка посіла ІІІ місце в обласному етапі олімпіади з української мови та літератури.
Касіян Валерія, ученицю 8 класу Собицького НВК, яка посіла ІІІ місце в обласному етапі олімпіади з історії.
Ворошило Ольга, ученицю 9 класу Ковтунівського НВК, яка посіла ІІІ місце в обласному етапі олімпіади з фізики.
Рябуха Дмитро, учень 11 класу Воронізької ЗОШ, який посів ІІІ місце в обласному етапі олімпіади з економіки.
Рибаков Богдан, учень 10 класу Клишківського НВК, який посів ІІІ місце в обласному етапі олімпіади з інформаційних технологій.
Приємно відмітити, що в цьому році честь району в обласному етапі Міжнародного конкурсу з української мови ім. П. Яцика захищала учениця 6 класу Воронізької ЗОШ Сичевська Марина і посіла ІІ місце.
На олімпіадах, конкурсах уся увага, як правило, зосереджена на учнях. Про учителів згадують менше, хоча кого, як не їх слід вважати співавторами успіху? За підготовку учнів-переможців подяки Департаменту освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації отримали вчителі: Чайка Ірина Миколаївна, вчитель історії та правознавства Клишківського НВК, Беленко Ольга Григорівна, вчитель історії Собицького НВК, Смагіна Інна Михайлівна, вчитель української мови та літератури Воронізької ЗОШ, Жутова Тетяна Анатоліївна, вчитель економіки Воронізької ЗОШ, Мірошниченко Володимир Григорович, учитель фізики Ковтунівського НВК, Ахременко Олександр Калістратович, учитель інформатики Клишківського НВК, Воробей Тетяна Миколаївна, вчитель української мови та літератури Воронізької ЗОШ.
Піднятися на вершину слави допомогли здібним учням постійна допомога та підтримка їх родин. За сумлінне виконання батьківських обов’язків, сприяння та підтримку в справі навчання та виховання подяки голови Шосткинської районної державної адміністрації отримали батьки номінантів.
Багато теплих слів прозвучало на адресу кращих учнів, їх батьків та педагогічних працівників, адже: «Майбутнє твориться сьогодні» і ми про це повинні пам’ятати. Завдяки підтримці та розумінню нашої влади, ми зможемо й далі виховувати молодь, повну сил і прагнень до знань та творчості. Щира подяка педагогічним колективам, батькам, які сприяли заохоченню до самостійної навчальної діяльності, розвитку ерудиції та здібностей учнів. Сподіваємось, що й надалі спільними зусиллями будемо успішно працювати над вихованням майбутньої еліти нашої держави.