Міськрайонна газета

ЛІТНІЙ ВІДПОЧИНОК ШКОЛЯРІВ

Літо – це чудова пора року, час довгоочікуваних літніх канікул, коли діти мають змогу наповнити власне життя цікавими зустрічами, корисними заняттями, коли їм надається унікальна можливість розвитку творчих здібностей, задоволення індивідуальних інтересів та можливостей. Літня пора – активний час щодо соціалізації дітей та підлітків, коли є всі можливості для занять за інтересами, творчої самореалізації, інтелектуального розвитку, формування суспільно корисних компетенцій, лідерських якостей. З метою забезпечення змістовного відпочинку дітей на базі закладів загальної середньої освіти району щорічно створюються табори з денним перебуванням, де поєднується відпочинок, праця, спорт та пізнавальна, естетична, екологічна, оздоровча діяльність.

У рамках літнього оздоровлення та відпочинку діти Ковтунівського НВК відвідали пожежну частину м. Шостка та учні Ображіївського НВК побували в місцевій військовій частині Національної гвардії України. Враження від побаченого та інтерв’ю учасників АТО школярі оформили в стіннівках та фотоколажах.

Для учнів Миронівського НВК цікавою була подорож до розважального комплексу «Бараспрот». Вихованці Клишківського НВК залюбки відвідали кінний завод у с. Дубрівка. Учні Богданівського НВК взяли активну участь у міській розважальній програмі до Дня захисту дітей.

Приділяється значна увага еколого-краєзнавчій та натуралістичній роботі з дітьми. Школярі Собицького НВК  є членами шкільного лісництва «Паросток», робота якого продовжується і в пришкільному таборі. Протягом оздоровчого періоду юні дослідники постійно відвідують заказник «Великий Бір» та проводять науково-пошукову та дослідницьку роботу.

В усіх таборах проводяться свята, КВК, тематичні квести, тематичні дні,  конкурси малюнків на асфальті, спортивні змагання, екскурсії по рідному краю, здійснюються туристичні походи, де учні знайомляться з природними багатствами батьківщини.

Питання оздоровлення та відпочинку дітей знаходиться на контролі в керівництва району. Постійно проводяться планові виїзди до закладів освіти. Так, 13 червня 2018 року табори з денним перебуванням, які знаходяться на базі Миронівського НВК, відвідали перший заступник голови Шосткинської районної державної адміністрації Волинець І.В. та начальник відділу освіти Шосткинської районної державної адміністрації Петренко С.Є.