Міськрайонна газета

ЗАКЛАДИ ОСВІТИ РАЙОНУ ГОТОВІ ДО НОВОГО НАВЧАЛЬНОГО РОКУ

Начальник відділу освіти Шосткинської районної державної адміністрації Світлана Петренко відзвітувала на апаратній нараді про стан готовності навчальних закладів району до нового навчального року.

З 1 вересня 2018 року освітні послуги по наданню загальної середньої освіти мешканцям району надаватимуть 11 закладів загальної середньої освіти.

Дошкільну освіту надаватимуть 2 заклади дошкільної освіти ДНЗ «Чебурашка» та ДНЗ «Вишенька» смт Вороніж та 10 дошкільних підрозділів НВК.

Поточні ремонти проведено у всіх закладах, залучено понад 100 тис. грн.

Основним напрямком роботи стала підготовка до впровадження освітньої реформи «Нова українська школа». Проведено значну роботу для того, щоб учні 1 класу були готові навчатись за новими Державними стандартами та програмами. Встановлені нові меблі (одномісні мобільні парти, шафи, столи для ігор, нові меблі для вчителя), всього 592 одиниці на суму 277,6 тис. грн. У кожному класі встановлені інтерактивні дошки, проектори, маркерні дошки (797,8 тис. грн). Для кожного першокласника закуплено планшети-трансформери (741,9 тис. грн). У кожну школу закуплено багатофункціональні пристрої на суму 77,9 тис. грн, ламінатори – 16,5 тис. грн. Для забезпечення виконання навчальної програми закуплено дидактичні матеріали (218,4 тис. грн.), розвивальні інтелектуальні ігри, лялькові театри, дитячі мапи України і світу, музичні інструменти, мікроскопи. Всього на забезпечення реформи освіти, що розпочнеться з 01.08.2018, використано 2130,0 тис. грн (з державного бюджету- 2019,9 тис. грн  та 110,1 тис. грн з районного бюджету).

За попередньою комплектацією у закладах освіти будуть навчатися 1218 учнів, у тому числі 135 першокласників.