Міськрайонна газета

ВПЕВНЕНИЙ СТАРТ ОСВІТНЬОЇ РЕФОРМИ – СТРАТЕГІЧНЕ ЗАВДАННЯ ПЕДАГОГІВ ШОСТКИНЩИНИ

Традиційно кожен новий навчальний рік починається серпневими конференціями педагогічних працівників, які підводять підсумки роботи попереднього навчального року, визначають стратегічні пріоритети розвитку освіти, шляхи їх реалізації, скеровують педагогічну спільноту до реалізації ціннісних пріоритетів особистості, суспільства, регіону.

30 серпня 2018 року в приміщенні Воронізької загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів імені П.О. Куліша відбулася районна серпнева конференція, на якій освітяни обговорювали здобутки в навчанні та вихованні підростаючого покоління в минулому навчальному році та нововведення, які чекають на педагогів у новому 2018 – 2019 н.р.

У роботі конференції взяли участь голова Шосткинської районної ради Віктор Долиняк, голова Шосткинської районної державної адміністрації Віктор Ждаміров, начальник відділу освіти Світлана Петренко, працівники відділу освіти та освітяни району.

Начальник відділу освіти виступила з розширеною доповіддю-презентацією, в якій проаналізувала результати діяльності відділу освіти та навчальних закладів району щодо надання якісних освітніх послуг, зосередила увагу присутніх на аналізі виконання заходів, спрямованих на реалізацію діючих нормативних документів освітньої галузі, визначила проблемні моменти та поставила нові завдання на шляху створення Нової української школи, проаналізувала результати ЗНО-2018 року. Керівники закладів та заступники керівників взяли активну участь у засіданні дискусійного столу з керівниками району, де обговорили актуальні галузеві питання. Спілкування пройшло в легкій, невимушеній формі предметного та конструктивного діалогу.

Паралельно пройшли засідання районних методичних об’єднань з базових предметів, на яких педагоги району обговорили методичні рекомендації щодо викладання предметів у новому навчальному році та підвели підсумки роботи за минулий навчальний рік, накреслили шляхи вирішення проблемних питань.  

Учитель - це не професія, це покликання, яке надихає, дає сили та ідеї. Це особливе відчуття значимості, яке присутнє у кожного, хто пов’язаний із дітьми. У ході конференції за високий рівень професіоналізму, значний внесок у навчання та виховання підростаючого покоління педагогічні працівники району були нагороджені грамотами Департаменту освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації, відділу освіти Шосткинської районної державної адміністрації, були вручені подяки голови райдержадміністрації та голови районної ради. Голова Шосткинської районної державної адміністрації вручив грамоти та кубки кращим командам освітніх закладів, що вибороли перемогу в районній Спартакіаді школярів 2017 - 2018 навчального року.

Районна серпнева конференція педагогічних працівників завершилася святковим концертом.