Міськрайонна газета

СВЯТО ПЕРШОГО ДЗВОНИКА

Свято Першого дзвоника завжди було особливою подією як для учнів, та батьків, так і для вчителів. Саме першого вересня починається навчальний рік у школах усієї країни. Хтось переступає поріг школи вперше цього дня, для когось навчальний рік вже випускний. Однак усі учні назавжди запам’ятають шкільні дні, наповнені радістю, спілкуванням з однолітками,  навчанням.

У день початку нового навчального року в закладах загальної середньої освіти  району відбулося свято Першого дзвоника, присвячене Дню знань. Традиційно пройшли святкові лінійки, урочисті концерти, які поєднали в собі українську символіку, патріотичні кольори, гарний, піднесений настрій.

Святкові заходи в  закладах освіти  пройшли за участю представників райдержадміністрації, спонсорів, які привітали учнівські та педагогічні колективи з початком нового навчального року та вручили кожному першокласнику святкові подарунки.

По завершенню урочистостей переливчастий шкільний дзвоник покликав усіх на перший урок. Особливо пам’ятний буде він для першокласників та стане їхнім стартом у велику Країну Знань,  а незабутнім -  для випускників, перед якими відкривається шлях у доросле життя.