Міськрайонна газета

МОВОЗНАВЧИЙ КОНКУРС ІМЕНІ ПЕТРА ЯЦИКА

9 листопада 2018 року в День української писемності та мови Сумщині випала честь стати своєрідною мовною столицею – область приймала в себе ХІХ Міжнародний конкурс імені Петра Яцика.

Неймовірна атмосфера урочистого та святкового заходу поєднала всіх учасників та гостей у єдину спільноту, для якої мова є скарбницею духовних надбань нації. На святі були присутні представники: міністерства, органів місцевого самоврядування, організатори і судді мовознавчого турніру, педагоги разом зі своїми учнями і студентами – істинними поціновувачами української мови.

До такої винятковї події долучилася і делегація відділу освіти Шосткинської районної державної адміністрації.

Церемонія відкриття мовознавчого турніру супроводжувалася колоритною концертною програмою у виконанні популярних артистів та творчих колективів Сумщини.

У рамках заходу відбулося нагородження  дітей-переможців конкурсу з української мови імені П. Яцика, а кращих педагогів відзначили державними  нагородами.

На рівні області подякою обласної районної ради було відзначено  вчителя української мови та літератури Воронізької ЗОШ І-ІІІ ступенів ім. П.О. Куліша Воробей Тетяну Миколаївну.

Організатори урочистостей висловили вдячність учням, студентам та  педагогам-філологам, які вкладають душу в свій предмет та прищеплюють дітям основоположні людські цінності, виховують гідних патріотів рідної землі.