Міськрайонна газета

КРОК ЗА КРОКОМ ДО ПРОФЕСІЙНОЇ МАЙСТЕРНОСТІ

25 січня 2019 року на базі Миронівського НВК для заступників директорів з навчально-виховної роботи та керівників шкільних методичних об’єднань пройшов Калейдоскоп педагогічних знахідок «Крок за кроком до професійної майстерності». Захід був присвячений темі атестації педагогічних працівників закладів освіти району та їх сертифікації. Організатори заходу ставили за мету розширити знання учасників зібрання щодо підготовки та проведення методичних заходів у міжатестаційний період, ознайомити з інноваційними формами проведення засідання шкільного методичного об'єднання та з досвідом застосування в управлінській діяльності нетрадиційних практик.

З програмою заходу ознайомила завідуюча районного методичного кабінету Касьяненко С.В. З питанням пілотної сертифікації вчителів, яка розпочалася в 2019 році, ознайомила методист районного методичного кабінету Покрова В.В. Заступник директора Миронівського НВК Солотвінський М.Р. провів Калейдоскоп педагогічних ідей «Серця об’єднані любов’ю», де були представлені надбання педагогічних працівників закладу, які підлягають атестації в 2019 році.

Практична частина методичного заходу передбачала засідання п’яти імпровізованих методичних об’єднань. Учителі Миронівського НВК звітували про роботу в міжатестаційний період над реалізацією  науково- методичної проблеми, презентували власні досягнення та досягнення своїх учнів через якісний показник рівня навчальних досягнень, результативність олімпіад та конкурсів, ЗНО, творчі напрацювання, розробки, публікації, роботу власних  блогів,  форму дистанційної освіти.

На секції «Математика. Виховна робота» Ніколаєнко Т.В. презентувала свої напрацювання та провела майстер-клас по створенню вправ з математики за допомогою освітніх інтернет-сервісів. На секції «Українська мова та література» Коверсун Н.М. представила до уваги творчий портрет учителя української мови та літератури. Коробко Н.К. на секції «Історія» презентувала власні напрацювання через роботу власного блогу. Учителі початкових класів Черкай Н.В. та Чепик В.В. провели творчу майстерню «Нова українська школа в дії». На засіданні секції «Дошкілля» учасники заходу працювали в педагогічній майстерні вихователя Воронець С.О. Робота секційних методичних об’єднань завершилася вправою «Коло ідей», де гості закладу висловили свої враження та відповіли на запитання: «Що б ви взяли з собою в «дорогу»?», «Що необхідно ще вдосконалити?», «Що необхідно викинути у «смітник»?»

Підведення підсумків заходу пройшло у формі кросенсу, де всі учасники долучилися до створення логічної головоломки «Ресурсний педагог».