Міськрайонна газета

ВИХОВАНЕЦЬ ШОСТКИНЩИНИ– ПЕРМОЖЕЦЬ ОБЛАСНОГО ЕТАПУ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО КОНКУРСУ ЕКСКУРСОВОДІВ

24 січня 2014 року у приміщенні обласного центру позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю відбувся обласний етап Всеукраїнського конкурсу екскурсоводів музеїв при навчальних закладах «Край, в якому я живу». Працювали три секції відповідно до профілів музеїв: краєзнавчі, військово-історичні та історичні (широкого змісту). У обласному етапі взяли участь 45 юних екскурсоводів з усіх куточків Сумщини. Під час виступів учасники демонстрували свою майстерність творчо поєднувати показ і розповідь у презентації музейних експозицій.

Шосткинщину у конкурсі представляв вихованець гуртка «Географічне краєзнавство» районного Будинку дитячої та юнацької творчості СМИЧЕК БОГДАН. Він презентував оглядову екскурсію у краєзнавчому музеї Воронізької загальноосвітньої школи ім. П.О.Куліша за темою «Вороніж історичний». Журі відмітило високий рівень підготовки нашого учасника. Богдан отримав абсолютну перемогу серед учасників секції краєзнавчих музеїв.  Юний екскурсовод представлятиме Сумщину у ІІ (всеукраїнському) турі Всеукраїнського конкурсу екскурсоводів музеїв навчальних закладів, який відбудеться у березні цього року у славному місті Тернопіль. Тож попереду у Богдана серйозна підготовка щодо вдосконалення навичок ведення екскурсії, вміння чітко і послідовно презентувати музейні експозиції.

Вітаємо Богдана  та його керівників Холодовську Ольгу Анатоліївну і Жутову Тетяну Анатоліївну з перемогою у І турі конкурсу та бажаємо гідно представити район і область на Всеукраїнському рівні.