Міськрайонна газета

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ ІІІ ЕТАПУ ВСЕУКРАЇНСЬКИХ УЧНІВСЬКИХ ОЛІМПІАД!

Талант і творча обдарованість особистості стають сьогодні запорукою інтелектуального та економічного розвитку країни та є сприятливим фактором національного престижу. Всеукраїнські учнівські олімпіади — це визнання обдарувань учнів: їх знань, предметної компетентності, навичок пізнавальної, творчої діяльності.

10 лютого 2019 року в області закінчилися найважливіші серед інтелектуальних змагань – учнівські олімпіади. У ІІІ (обласному) етапі в цьому році взяли участь 13 переможців ІІ (районного) етапу з 11 навчальних дисциплін.

Результатом наполегливої праці учнів під керівництвом учителів-наставників в обласних олімпіадах є 4 призових місця:1 – друге, 3 – третіх, що становить 31% якості.

За підсумками обласного етапу переможцями стали 3 учасники.

Приємно відзначити, що учень 11класу Клишківського НВК Рибаков Богдан, узяв участь в олімпіадах з двох предметів, де посів призові місця: ІІ місце з інформаційних технологій та ІІІ місце з економіки. Вразили досягнення учениці 11 класу Клишківського НВК Фролової Інни, яка є вже третій рік поспіль є призеркою олімпіади з правознавства. У цьому році вона посіла ІІІ призове місце.

Цей рік став знаковим для математиків. Довгоочікуваною стала перемога в олімпіаді з математики учня 7 класу Ковтунівського НВК Литвиненка Іллі, який зайняв ІІІ місце.

Висловлюємо слова вдячності адміністрації закладів, учителям Воронізької ЗОШ, Собицького НВК, Погребківської ЗОШ, які готували учасників ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад.

 За високий професіоналізм та компетентність дякуємо вчителю історії та правознавства Клишківського НВК Чайці Ірині Миколаївні, яка щорічно готує переможців олімпіад ІІІ етапу.

Другий рік поспіль учитель інформаційних технологій Клишківського НВК Ахременко Олександр Калістратович успішно готує учня до перемоги на обласному рівні.

У цьому році професійну майстерність у роботі з обдарованою молоддю засвідчили Мірошніченко Світлана Вікторівна, вчитель математики Ковтунівського НВК, та Куліченко Ольга Леонідівна, вчитель економіки Клишківського НВК.

Щира подяка учням – переможцям за високу результативність та гідну презентацію району на рівні області.

Вітаємо учнів та вчителів, бажаємо натхнення, успіхів та подальших перемог!