Міськрайонна газета

ЮННАТИ ШОСТКИНЩИНИ – УЧАСНИКИ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО ФЕСТИВАЛЮ ПАТРІОТИЧНИХ ДІЙ

З 24 по 27 червня 2019 року у Національному еколого-натуралістичному центрі учнівської молоді (м. Київ) відбувся Всеукраїнський фестиваль патріотичних дій. Сумщину у заході представила  творча група гуртка «Юні квітникарі» районного Будинку дитячої та юнацької творчості, що працює на базі Миронівського НВК, у складі Таперик Юлії, Аврамкиної Дарини, Шинкаренко Юлії, Кукуніна Андрія, Пилипенка Дмитра та керівника Ільченко Анни Володимирівни. Під час презентації «Юннатівський марафон патріотичних дій» учасники фестивалю презентували свої досягнення у сфері національно-патріотичної діяльності, демонстрували знання історії свого краю, видатних особистостей і подій.    

Програмою заходу протягом 4-х днів для учасників фестивалю було організовано розважальні програми, захоплюючі еко-квести, майстер-класи з виготовлення сувенірів «Українське містечко». Діти познайомилися з волонтерами громадської організації «Український легіон», які організували школу першої медичної допомоги «Швидко, вчасно, першокласно».

Юннати відвідали музей історії України, переглянули виставу «Сорочинський ярмарок» у Київському національному академічному театрі оперети.

На завершення фестивалю юні патріоти залучилися до живцювання троянд  на алеї, що була закладена на території Національного еколого-натуралістичного центру.

За високу громадянську позицію та досягнення у сфері національно-патріотичної діяльності юннати Шосткинщини і керівник нагороджені грамотами НЕНЦ.