Міськрайонна газета

ПІДГОТОВКА ДОКУМЕНТІВ ДЛЯ ПРИЗНАЧЕННЯ ПЕНСІЙ МАЙБУТНІМ ПЕНСІОНЕРАМ

Пунктом 11 частини другої статті 64 Закону України “Про  загальнообов'язкове державне пенсійне страхування” передбачено письмове і     нформування застрахованих осіб про набуття права на призначення пенсії і порядок її призначення.

ШАНОВНІ РОБОТОДАВЦІ!

Доводимо до вашого відома, що, відповідно до законодавства, за допуск працівника до роботи без оформлення трудового договору роботодавець несе відповідальність.
Наразі органи Пенсійного фонду України в Сумській області спільно з управлінням Держпраці, головним управлінням Державної фіскальної служби в Сумській області проводять інформаційно-роз’яснювальну кампанію серед роботодавців і найманих працівників про ризики використання нелегальної праці і виплати заробітної плати в «конвертах». 

СПІЛЬНА МЕТА – ЛЕГАЛЬНА ЗАЙНЯТІСТЬ НАСЕЛЕННЯ

Сьогодні, як ніколи гостро, перед нами стоїть питання легалізації трудових відносин та детінізації заробітних плат. На даний час виплата «тіньової» заробітної плати (так звана заробітна плата «в конверті») та нелегальне використання праці найманих працівників (без укладання трудових договорів, угод) стали, на жаль, нормою життя.

ОСНОВНІ ПОЛОЖЕННЯ ЗАКОНУ УКРАЇНИ «ПРО ВНЕСЕННЯ ЗМІН ДО ДЕЯКИХ ЗАКОНОДАВЧИХ АКТІВ УКРАЇНИ ЩОДО ПІДВИЩЕННЯ ПЕНСІЙ»

І. Законом України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо підвищення пенсій» вносяться зміни до 30 законодавчих актів.

Закон набирає чинності з 1 жовтня 2017 року - частково, а з 1 січня 2018 року - у повному обсязі.

ПОРЯДОК ВИПЛАТИ ДОПОМОГИ НА ПОХОВАННЯ

Відповідно до статті 53 Закону України “Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування”, у разі смерті пенсіонера допомога на поховання виплачується у розмірі двомісячної пенсії померлого тим особам, які здійснили поховання.