Міськрайонна газета

ПІДСУМКИ РОБОТИ УПРАВЛІННЯ ПЕНСІЙНОГО ФОНДУ ЗА 2013 РІК ТА ОСНОВНІ ЗАВДАННЯ НА 2014 РІК

28 січня 2014 року в управлінні Пенсійного фонду України в м. Шостці та Шосткинському районі відбулась прес-конференція на тему «Підсумки роботи управління за 2013 рік та основні завдання на 2014 рік». Перед журналістами телекомпаній “Телеком-сервіс”, ”Акцент” та представниками всіх місцевих газет виступили начальник управління Кашира Ю.Ю., перший заступник начальника управління Дегтяр Т.М., заступник начальника управління Макаренко С.М.

Основні напрямки роботи управління у 2013 році, підсумки роботи по погашенню боргів до бюджету Фонду протягом 2013 року, робота “єдиного вікна” та прийом громадян в управлінні, перерахунки пенсії у 2013 році та завдання на 2014 рік щодо реалізації  державної політики у сфері пенсійного забезпечення — це ті питання , які вісвітлювались під час проведення прес-конференції.

З матеріалами прес-конференції глядачі м. Шостки та Шосткинського району зможуть ознайомитись  29 січня ввечері та 30 січня зранку  в випусках  на телеканалах «Телеком-Сервіс» та «Акцент».