Міськрайонна газета

ВІТАЄМО ЮВІЛЯРІВ

1 лютого 2014 року відсвяткував своє 90- річчя мешканець села Собичеве Сумської області Романцов Юхим Абрамович. Представники Пенсійного фонду привітали ювіляра та з задоволенням поспілкувалися з ним.

Юхим Абрамович мешкає один, немає ані жінки, ані дітей, але це в жодному разі не дає йому приводу для сумування. Секретом свого довголіття вважає спокійне та безтурботне життя. На своєму подвір’ї він утримує 20 курей, стільки ж качок та вірного собаку. Дрова на зиму він заготовляє самостійно, готує для друзів смачні млинці та оладки. В хаті Юхима Абрамовича завжди багато односельчан, з якими він з задоволенням спілкується та пригощає їх своїми смачними стравами. Цей чоловік активно бере участь у всіх сільських заходах, колекціонує картини, та навіть в своєму віці може швидко купити квиток на автобус до м. Суми і поїхати відвідати друзів. Активній позиції Юхима Абрамовича може позаздрити навіть молода людина.

Представники Пенсійного фонду подарували йому пам’ятний подарунок, побажали міцного здоров'я та залишатися назавжди таким енергійним та життєрадісним чоловіком.