Міськрайонна газета

ВИЇЗД « МОБІЛЬНОГО СОЦІАЛЬНОГО ОФІСУ»

6 січня  2014 року разом зі спеціалістами управління праці та соціального захисту населення Шосткинської районної державної адміністрації спеціалісти  управління Пенсійного фонду України в м. Шостці та Шосткинському районі прийняли участь в роботі  «мобільного соціального офісу»  в селах Богданівка та Собич Шосткинського району.

Заступник начальника відділу з виплати пенсій управління Пенсійного фонду України в м. Шостці та Шосткинському районі Круш М.М.. під час зустрічі за місцем проживання розповіла  про діюче пенсійне законодавство, про впровадження соціальних ініціатив  Президента України В.Ф. Януковича у сфері пенсійного забезпечення, про необхідний страховий стаж для пенсії, про проведений перерахунок з 01 грудня 2013 року згідно Закону України «Про Державний бюджет України на 2013 рік».

На особистий прийом до  Круш Марини Михайлівни звернулось 12 мешканців сіл. Громадян цікавили питання щодо розміру  пенсії,  про право на пенсію за віком для жінок, про призначення пенсії згідно Закону України «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи».