Міськрайонна газета

ВШАНУВАЛИ УЧАСНИКІВ БОЙОВИХ ДІЙ НА ТЕРИТОРІЇ ІНШИХ ДЕРЖАВ

До Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав, що припадає на 15.02.2014 року, працівники управління Пенсійного фонду України в м. Шостці та Шосткинському районі не залишились осторонь та прийняли участь в різних заходах, що проводились на території міста та району.

Заступник начальника управління Макаренко С.М. 13.02.2014 року зустрілась з лідером Шосткинської міської організації Української спілки ветеранів Афганістану Півтораком В.І.  При проведенні зустрічі обговорили питання пенсійного забезпечення «афганців», проблемні питання, що турбують цю категорію громадян.

14.02.2014 року начальник управління Пенсійного фонду України в м. Шостці та Шосткинському районі Кашира Ю.Ю, заступник начальника управління Макаренко  С.М., голова профспілкового комітету управління  Круш М.М. разом з представниками  Шосткинської районної державної адміністрації  відвідали могили загиблих учасників бойових дій на території Афганістану, поклали квіти та вшанували память загиблих.

Відвідали на дому учасників бойових дій - інвалідів Султанова В.М., Левченко М.П. та Сорокіну Л.О.

В селищі Вороніж керівники управління  Пенсійного фонду України в м. Шостці та Шосткинському районі зустрічались з «афганцями» під  час проведення тематичної  зустрічі .

15.02.2014 начальник управління Пенсійного фонду України в м. Шостці та Шосткинському районі Кашира Ю.Ю., перший заступник начальника управління ДегтярТ.М.  та голова профспілкового комітету управління  Круш М.М. прийняли участь в  мітингу біля пам'ятника воінам-інтернаціоналістам, поклали квіти, разом з земляками вшанували пам'ять загиблих в Афганістані мешканців міста Шостки та Шосткинського району.