Міськрайонна газета

ПРИЙОМ ГРОМАДЯН В СМТ. ВОРОНІЖ В РАМКАХ «МОБІЛЬНОГО СОЦІАЛЬНОГО ОФІСУ»

Сьогодні, 9 жовтня 2014 року, заступник начальника управління Пенсійного фонду України в м. Шостці та Шосткинському районі Макаренко С.М. провела виїзний прийом громадян, який відбувся в приміщенні сільської ради смт. Вороніж Шосткинського району спільно із начальником відділу соціальних виплат управління соціального захисту населення Шосткинської районної державної адміністрації Таванець В.С. 

На особистий прийом звернулося 6 жителів села. Питання, які виникали в ході зустрічі стосувались порядку призначення пенсій різних видів, переліку документів необхідних для призначення пенсії та механізму індексації пенсій. На прийомі побував Банніков В.Ф., який 3 місяці був в зоні АТО, з питанням переведення пенсії з м. Шостки до смт. Вороніж. Згадав пережите на сході з болем у серці та сльозами на очах.

Світлана Михайлівна надала роз’яснення кожному пенсіонеру індивідуально. Пояснила основні положення Закону України “Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування”.

Проведено аналіз громадської думки стосовно діяльності управління Фонду через анкетування громадян.

Жителям надано інформаційні матеріали: примірники газети “Пенсійний кур’єр” та журналу “Вісник Пенсійного фонду України”.