Міськрайонна газета

ДОПОМОГА НА КОЛЕСАХ В РАМКАХ «МОБІЛЬНОГО СОЦІАЛЬНОГО ОФІСУ»

17 жовтня автомобіль із бригадою фахівців мобільного офісу, у скаладі якого були заступник начальника управління Пенсійного фонду України в м. Шостці та Шосткинському районі Світлана Макаренко, начальник відділу соціальних виплат управління соціального захисту населення Шосткинської районної державної адміністрації Валентина Таванець  вирушили до с. Ковтунове та с. Богданка Шосткинського району. Озброївшись  електронною базою управління Світлана Макаренко була готова приймати жителів сіл.

На прийом з питань пенсійного забезпечення звернулося 5 осіб, у тому числі, в с. Ковтунове — 3 особи, в с. Богданка — 2 особи.

Основна частина питань, з якими звертались сільські жителі, стосувались порядку призначення, перерахунку та розміру пенсії, порядоку виплати пенсії за судовими рішеннями,  тощо.

Одним із основних напрямків роботи управління Пенсійного фонду України в м. Шостці та Шосткинському районі – це проведення виїзних прийомів і зустрічей із громадянами. Попри те, що в управлінні щодня відбувається прийом у режимі “єдиного вікна”, сільським пенсіонерам важко добратися до міста. Тому такі виїзди дуже важливі. Бо людей часом треба просто заспокоїти, допомогти розібратися в законодавчих тонкощах.

Громадяни отримали кваліфіковану консультацію.