Міськрайонна газета

ПРАЦЮЄ «МОБІЛЬНИЙ СОЦІАЛЬНИЙ ОФІС»

Спеціалісти управління Пенсійного фонду України в м. Шостці та Шосткинському районі в складі робочої групи «мобільного соціального офісу» постійно надають мешканцям міста та району соціальну підтримку за принципом «єдиного вікна». Ближче бути до людей, допомогти їм в вирішенні питання призначення або перерахунку пенсій, набуття та зарахування страхового стажу – такі завдання вирішуються при проведенні «мобільного соціального офісу». Разом з працівниками управління праці та соціального захисту населення Шосткинської районної державної адміністрації, спеціалісти управління Пенсійного фонду України в м. Шостці та Шосткинському районі проводять прийом громадян за місцем проживання, що дуже важливо та зручно для мешканців віддалених сіл та селищ району.

12 лютого 2015 року головний спеціаліст відділу з обслуговування та розгляду звернень громадян управління Пенсійного фонду України в м. Шостці та Шосткинському районі Яна Батрак під час роботи «мобільного соціального офісу» зустрілась з мешканцями села Клишки  Шосткинського району.

Під час зустрічі з селянами Яна Борисівна  розповіла про нове в пенсійному законодавстві, про перерахунки пенсії, про страховий стаж, необхідний для призначення пенсії згідно діючого законодавства. Всього на прийомі побувало 13 осіб.