Міськрайонна газета

ЗУСТРІЧ З ВЕТЕРАНАМИ

18 березня 2015 року перший заступник начальника управління Пенсійного фонду України в м. Шостці та Шосткинському районі  Тетяна Дегтяр взяла участь у засіданні керівників первинних ветеранських організацій Шосткинського району.

В теплій дружній розмові, було обговорено багато цікавих питань, що стосуються життя ветеранів району, питання пенсійного забезпечення та багато інших питань.

Під час виступу Тетяна Миколаївна розповіла про  зміни в пенсійному законодавстві з 1 січня 2015 року, надала вичерпні відповіді та роз'яснення, з урахуванням новацій у пенсійному забезпеченні, внесених до чинного законодавства Законом України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо пенсійного забезпечення", що набудуть чинності з 1 квітня 2015 року надала роз’яснення щодо пенсійного забезпечення ветеранів війни, учасників бойових дій, інвалідів, розповіла про порядок проведення індексації пенсії.

Жодне з питань учасників зустрічі не залишилось без уваги. На прохання керівників ветеранських організацій Тетяна Миколаївна нагадала контактні телефони «гарячої» лінії для забезпечення можливості ветеранам спілкуватись з працівниками управління.