Міськрайонна газета

ЗУСТРІЧ З РАЙОННОЮ ВЕТЕРАНСЬКОЮ ОРГАНІЗАЦІЄЮ

Співпраця з громадською ветеранською організацією району - один із важливих напрямків у діяльності управління Шосткинського об'єднаного управління Пенсійного фонду України Сумської області.

13 травня 2016 року при Шосткинській районній державній адміністрації відбулась зустріч головного спеціаліста відділу обслуговування громадян  Шосткинського об'єднаного управління Пенсійного фонду України Сумської області Олени Похтель з головою та членами районної організації ветеранів.       

Посадовець роз’яснила присутнім про зміни в пенсійному законодавстві, які відбулися з січня 2016 року, ознайомила з пенсійним забезпечення цієї категорії пенсіонерів, повідомила про проведені перерахунки пенсій з 1 травня 2016 року у зв’язку з підвищенням прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність, зміни до Закону України “Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування” щодо можливості подання довідки про заробітну плату за будь-які 60 календарних місяців страхового стажу підряд по 30 червня 2000 року, пенсійного забезпечення ветеранів війни.
Члени ветеранської організації висловили щирі слова вдячності представникам Фонду за увагу до людей похилого віку, за співпрацю з ветеранською організацією.

На завершення зустрічі Олена Василівна нагадала ветеранам про режим роботи управління Фонду та можливість отримати роз’яснення за телефонами «гарячої лінії».