Міськрайонна газета

“МОБІЛЬНИЙ СОЦІАЛЬНИЙ ОФІС” – ЗРУЧНИЙ СПОСІБ НАДАННЯ СОЦІАЛЬНИХ ПОСЛУГ

В рамках реалізації соціальних ініціатив Президента України, з метою підвищення якості надання соціальної підтримки населенню та посилення адресності, шляхом проведення прийому громадян безпосередньо за місцем проживання 19 травня 2016 року в приміщенні Ковтунівської сільської ради  відбувся виїзний прийом “мобільного соціального офісу” за участю Шосткинського об'єднаного управління Пенсійного фонду України Сумської області.

Головний спеціаліст  відділу обслуговування громадян Яна Батрак провела консультаційно — роз’яснювальну роботу з діючого пенсійного законодавства.

Фахівець ознайомила з умовами та переліком документів, необхідних для призначення пенсій різних видів, особливостями нарахування надбавок до них, повідомила про проведені перерахунки пенсій з 1 травня 2016 року у зв’язку з підвищенням прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність.

Відвідувачів цікавили питання щодо складових пенсійних виплат та їх розміру, перерахунку пенсії, про виплату разової грошової допомоги ветеранам війни та особам, на яких поширюється дія законів України “Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту”. 

В ході зустрічі мешканці села отримали вичерпні відповіді на всі поставлені питання.

Протягом 2016 року управлінням було проведено 9 виїздів у рамках роботи «мобільного соціального офісу», якими було охоплено 273 громадян.