Міськрайонна газета

“МОБІЛЬНИЙ СОЦІАЛЬНИЙ ОФІС” ЗАВІТАВ ДО СЕЛЯН

Основною формою діалогу з громадськістю Шосткинського об’єднаного управління Пенсійного фонду Сумської області є участь у виїзних прийомах громадян.

15 червня 2016 року в с.Ображіївка відбувся виїзний прийом громадян в рамках роботи “мобільного соціального офісу” працівником Шосткинського об`єднаного управління Пенсійного фонду України Сумської області. Приймала громадян головний спеціаліст відділу обслуговування громадян Яна Батрак.

Місцевих жителів, які прийшли на прийом, було проінформовано про питання пенсійного забезпечення, зокрема, законодавчі зміни у призначенні та перерахунку пенсій, механізм обчислення та перерахунку пенсій, підвищення соціальних гарантій і зростання рівня пенсійного забезпечення.

Основними питаннями, якими цікавились громадяни - набуття права на пенсію, умови визначення права на пільгову пенсію, проведення перерахунків раніше призначених пенсій, призначення пенсії за вислугу років у зв’язку із змінами у законодавстві, а також визначення права на перерахунок та можливості збільшення розміру пенсії та інше. 

На завершення зустрічі з громадянами Яна Борисівна запевнила громадян, що практика проведення виїзних прийомів буде продовжена, тому що така форма спілкування особливо необхідна пенсіонерам похилого віку, які мають різні причини обмеження руху.

До речі, з початку року в районі відбулось 9 виїзних прийомів громадян, організованих за принципом “мобільного соціального офісу”, на яких надано кваліфіковані послуги 226 громадянам.