Міськрайонна газета

ЗАСІДАННЯ КРУГЛОГО СТОЛУ – З ПРЕДСТАВНИКАМИ ДЕРЖАВНОЇ ВИКОНАВЧОЇ СЛУЖБИ

17 червня 2016 року в приміщенні Шосткинського об'єднаного управління Пенсійного фонду України Сумської області в.о. начальника юридичного відділу Владислав Похтель разом із головним спеціалістом-юрисконсультом юридичного відділу Дариною Рябоконь провели зустріч у форматі «круглого столу» з начальником відділу ДВС Шосткинського міськрайонного управління юстиції Дмитром Денисюком та заступником начальника відділу  ДВС Шосткинського міськрайонного управління юстиції Тетяною Пустиннік.

Учасники «круглого столу» обговорили питання щодо реалізації примусових заходів, спрямованих на зміцнення платіжної дисципліни і наповнення бюджету Фонду, зокрема про подальше посилення контролю за погашенням заборгованості по обов’язкових платежах до Пенсійного фонду. Провели аналіз по залишку виконавчих проваджень, які перебувають на виконанні у відділі ДВС. Визначили спільні заходи щодо забезпечення виїздів за адресою місцезнаходження боржників з метою виявлення та опису майна, а також намітили інші шляхи і методи роботи з боржниками.

Станом на 01.06.2016 року на виконані у відділі ДВС Шосткинського МРУЮ перебуває 468 виконавчих документів на 28197,7 тис. грн. про стягнення боргу на користь управління.

Учасники «круглого столу» окреслили спільні плани подальшої співпраці, спрямованої на покращення показників примусового виконання та звернули увагу на наявні проблемні питання, що виникають при примусовому виконанні документів управління.