Міськрайонна газета

ПРОВЕДЕНО ЧЕРГОВУ ЗУСТРІЧ З БЕЗРОБІТНИМИ ГРОМАДЯНАМИ

17 серпня 2016 року на базі Шосткинського міськрайонного центру зайнятості головний спеціаліст відділу обслуговування громадян Шосткинського об'єднаного управління Пенсійного фонду України Сумської області Яна Батрак провела семінар з безробітними громадянами. На зустрічі були присутні 19 осіб зі статусом "безробітний".

Фахівець Фонду ознайомила присутніх з основними нормами чинного пенсійного законодавства, розповіла про визначення права на пенсію, порядку підрахунку страхового стажу, залежність розміру майбутньої пенсії від розміру заробітної плати, з якої сплачуються страхові внески тощо. Окреслила основні передумови запровадження накопичувальної системи пенсійного забезпечення, акцентувала увагу на можливості завчасного подання документів задля усунення недоліків при призначенні пенсії.

Яна Борисівна також повідомила, що веб–портал електронних послуг дає можливість зручно і оперативно взаємодіяти з органами ПФУ, дистанційно отримувати послуги без особистого звернення в управління.

Присутні, у свою чергу, цікавились змінами в пенсійному законодавстві, мінімальним страховим стажем для призначення пенсії та умовами для  дострокового виходу на пенсію. Учасникам семінару були надані змістовні відповіді на всі поставлені питання.