Міськрайонна газета

ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ В УПРАВЛІННІ

16 вересня 2016 року на День відкритих дверей до Шосткинського об'єднаного управління Пенсійного фонду України Сумської області завітали сташокласники Шосткинської загальноосвітньої школи № 9. Фахівці управління провели учням екскурсію кабінетами управління та ознайомили з основними напрямками роботи спеціалістів Фонду.

Головний спеціаліст відділу персоналу та організаційно-інформаційної роботи Світлана Черченко розповіла про етапи становлення Пенсійного  фонду України, основні завдання та функції управління, особливості роботи структурних підрозділів.

Під час екскурсії начальник відділу обслуговування громадян Лариса Литвинова ознайомила гостей з роботою громадської приймальні, яка працює за принципом «єдиного вікна», пояснила порядок звернення та подачі документів для призначення (перерахунку) пенсії. Розповіла присутнім про необхідність набуття страхового стажу для призначення пенсії.

Продовжила розповідь начальник відділу платежів до пенсійної системи Тетяна Сотник про запровадження сучасних новітніх технології Пенсійного фонду України, торкнулась питань легалізації трудових відносин та заробітної плати, обов’язковості сплати страхових внесків та можливостей добровільного соціального страхування. Начальник відділу ведення електронних реєстрів та підтримки інформаційно- аналітичних систем Наталія Ярош ознайомила учнів з можливостями та перевагами дистанційного обслуговування за допомогою Веб-порталу електронних послуг Пенсійного фонду України, основними принципами роботи з веб - порталом.

Наприкінці зустрічі учні поставили запитання та отримали на них кваліфіковані відповіді. Для розширення своїх знань із пенсійної тематики молодь отримала інформаційні матеріали.