Міськрайонна газета

ПРО ПЕРЕРАХУНОК ПЕНСІЙ З 1 ГРУДНЯ 2016 РОКУ

1 грудня 2016 року в Шосткинському об'єднаному управлінні Пенсійного фонду України Сумської області для представників місцевих засобів масової інформації відбулась прес-конференція першого заступника начальника управління Анжели Тятюшкіної щодо питання перерахунку пенсій у зв’язку із підвищенням розміру прожиткового мінімуму для непрацездатних осіб з 1 грудня 2016 року.

Під час виступу Анжела Рафаелівна повідомила, що з 1 грудня 2016 року управлінням автоматизованим способом проведено перерахунок пенсій відповідно до Закону України «Про державний бюджет України на 2016 рік», виходячи із розміру прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність - 1247,00 грн. шляхом перерахунку мінімальних розмірів пенсій, надбавок, підвищень, та визначення права на щомісячну державну адресну допомогу з урахуванням індексації. Детально зупинилася на категоріях осіб, пенсійні виплати яких із 1 грудня підлягають підвищенню.

Наприкінці прес-конференції посадовець надала ряд відповідей на актуальні питання журналістів, повідомила, що отримати роз’яснення з питань пенсійного забезпечення можна за телефоном «гарячої лінії» та через веб – портал електронних послуг Пенсійного фонду України.