Міськрайонна газета

ЯК ЗДІЙСНИТИ ДОПЛАТУ ДО МІНІМАЛЬНОГО СТРАХОВОГО ВНЕСКУ

Однією з основних умов призначення пенсії є наявність у людини не менше 15 років страхового стажу. З 2004 року відповідно до ст. 24 Закону України “Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування” страховий стаж — період, протягом якого особа підлягає загальнообов’язковому державному пенсійному страхуванню, та за який щомісяця сплачені страхові внески в сумі не меншій, ніж мінімальний страховий внесок. Страховий стаж обчислюється в місяцях. Неповний місяць роботи, якщо застрахована особа офіційно працювала, зараховується до страхового стажу як повний місяць за умови, що сума сплачених за цей місяць страхових внесків є не меншою, ніж мінімальний страховий внесок.

Мінімальний страховий внесок — сума коштів, що визначається розрахунково як добуток розміру мінімальної заробітної плати і розміру страхового або єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, встановлених законом, на місяць, за який нараховується заробітна плата.

Якщо сума сплачених за відповідний місяць страхових внесків є меншою, ніж мінімальний страховий внесок, цей період зараховується до страхового стажу як повний місяць за умови здійснення в порядку, визначеному правлінням Пенсійного фонду України, відповідної доплати до суми страхових внесків таким чином, щоб загальна сума сплачених коштів за відповідний місяць була не меншою, ніж мінімальний страховий внесок. Доплату до мінімального страхового внеску можуть здійснити будь які особи, які колись підлягали пенсійному страхуванню, але мають не повний страховий стаж.

Наприклад: Особа працювала на підприємстві у квітні 2012 року неповний місяць (зарахована на роботу 19 квітня 2012 року). Підприємство у 2012 році мало 43 клас професійного ризику виробництва, відповідно, розмір єдиного внеску для цього підприємства становив 38,05 %, а для найманих працівників – 3,6 %.

За квітень 2012 року даній особі нараховано заробітної плати 980 грн. та єдиного внеску – 408,17 грн., у т.ч. роботодавцем – 372,89 грн. (980 грн. х 38,05%) і утримано єдиного внеску – 35,28 грн. (980 грн. х 3,6%).

Мінімальний страховий внесок за квітень 2012 року для даного підприємства становить 455,65 грн. (1094 грн. х (38,05%+3,6%)), де 1094 грн. – мінімальна заробітна плата за квітень 2012 року, встановлена Законом України «Про Державний бюджет України на 2012 рік».

У березні 2017 року вищезазначена особа під час виходу на пенсію, щоб зарахувати до страхового стажу квітень 2012 року як повний місяць, виявила бажання здійснити доплату до мінімального страхового внеску за цей місяць. Доплата до суми страхових внесків здійснюється таким чином, щоб загальна сума сплачених коштів за відповідний місяць була не меншою ніж мінімальний страховий внесок.

Отже, доплата до мінімального страхового внеску у зазначеному випадку становитиме 47,48 грн. (455,65 грн. – 408,17 грн.).

Фізичні особи, які бажають здійснити таку доплату до мінімальної суми страхових внесків, подають до органів Пенсійного фонду заяву із зазначенням необхідного періоду. Спеціалісти управління складають повідомлення - розрахунок на підставі даних персоніфікованого обліку, в якому розрахована сума доплати. В свою чергу, застрахована особа здійснює відповідну доплату протягом 10 календарних днів з дня отримання такого повідомлення.

Отже, у випадку, коли особа працює неповний робочий час (неповний робочий день, неповний робочий тиждень), знаходиться у відпустці без збереження заробітної плати тощо, така застрахована особа може здійснити доплату до мінімального страхового внеску. Також, зазначена норма Закону стосується і фізичних осіб– підприємців, які здійснювали підприємницьку діяльність на спрощеній системі оподаткування.

За додатковою інформацією звертайтеся до відділу платежів до пенсійної системи Шосткинського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Сумської області за адресою: м. Шостка, вул. Депутатська 1, 3 поверх, каб. 33 або за тел. 7-03-37.