Міськрайонна газета

"ЄДИНЕ ВІКНО" ВІДЧИНЕНЕ ДЛЯ КОЖНОГО!

Однією з найважливіших сфер діяльності органів Пенсійного фонду України є робота з людьми. Для того, щоб постійно удосконалювати обслуговування громадян фахівці Шосткинського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Сумської області здійснюють прийом громадян за принципом “єдиного вікна”, що робить процес надання послуг оперативнішим та зручнішим.

Громадяни, які звертаються до управління, можуть з’ясувати свої питання в одному місці, без ходіння по кабінетах, і в будь який зручний для них час. Саме такий спосіб обслуговування спростив отримання громадянами потрібної інформації, а робота стала більш відкритою і прозорою. За 3 місяці 2017 року в управлінні послугами „єдиного вікна” скористалися 5969 осіб з питань пенсійного забезпечення.

З метою зменшення кількості звернень громадян управлінням постійно проводиться робота щодо висвітлення діяльності управління, актуальних питань пенсійного забезпечення, реформування пенсійної системи, порядок перерахунку пенсій за новими соціальними стандартами. Всього протягом січня-березня 2017 року було здійснено 13 публікацій статей, 15 виступів в телеефірі та 6 виступів на радіоканалах. Інформація щодо діяльності управління постійно направляється на веб-сайти. За 3 місяці поточного року направлено відповідно 78 матеріалів про роботу управління.

Робота спеціалістів, які ведуть прийом громадян за принципом “єдиного вікна” направлена на підвищення рівня правових знань населення про пенсійну систему та допомогти завчасно підготувати належні документи для призначення пенсії громадянам перед пенсійного віку.

Прийом та обслуговування громадян за принципом “єдиного вікна” здійснюється на 1 поверсі в кабінеті 6,9,10 приміщення управління, за адресою: м. Шостка, вул. Депутатська 1, тел. 7-05-54.

Прийом проводиться щоденно відповідно до графіку прийому громадян за принципом “єдиного вікна”. Графік роботи: з понеділка по п`ятницю з 8.00 до 16.00 та у п’ятницю з 8.00 до 13.00. Обідня перерва з 13.00 до 14.00. Вихідні дні: субота, неділя.