Міськрайонна газета

ПРОВЕДЕНО ВИЇЗНИЙ ПРИЙОМ ГРОМАДЯН

З метою надання інформаційної допомоги громадянам похилого віку у Шосткинському об'єднаному управлінні Пенсійного фонду України Сумської області практикують проведення виїзних прийомів за місцем проживання.

Так, 04 липня 2017 року головний спеціаліст відділу обслуговування громадян Ірина Киричко провела зустріч за місцем проживання та виїзний особистий прийом громадян для надання консультаційних послуг мешканцям села Собичеве.

Під час виїзного прийому фахівець управління роз'яснила  актуальні питання пенсійного забезпечення громадян,  порядок призначення пенсій по інвалідності, за вислугу років, перелік необхідних документів для їх оформлення, перерахунок пенсійних виплат працюючим пенсіонерам.

Громадян передпенсійного та пенсійного віку, що звернулися на прийом цікавили питання щодо збільшення розміру пенсії, про поновлення її виплати і правильності нарахування, правильності обчислення страхового стажу, доцільності переходу на інший вид пенсії тощо. Крім того, відвідувачів цікавили перспективи осучаснення розміру пенсії і її підвищення.

Для розширення знань з пенсійної тематики присутнім було рекомендовано використовувати електронний ресурс веб-порталу Пенсійного фонду України. Наприкінці зустрічі всі присутні отримали обґрунтовані відповіді на свої питання згідно чинного законодавства.