Міськрайонна газета

Соціальний захист

 

 

 

Відкритий лист до роботодавців та працівників Сумщини

 

ТОРГІВЛЯ ЛЮДЬМИ СУЧАСНІ ШЛЯХИ ПОТРАПЛЯННЯ ДО РАБСТВА

Міжнародна торгівля людьми залишається гострою соціальною проблемою багатьох країн світу. Україна є країною походження, транзиту та призначення у торгівлі чоловіками, жінками та дітьми. Зростає також проблема внутрішньої торгівлі людьми. З 1991 року понад 230 000 українців постраждали від торгівлі людьми (за даними дослідження МОМ), що робить Україну однією з основних країн походження постраждалих від сучасного рабства в Європі. Торгівля людьми є занадто прибутковим нелегальним бізнесом. Тому вербувальники вигадують все нові та нові способи з метою експлуатації людини та власного збагачення, наживи.

ДО УВАГИ СПОЖИВАЧІВ, ЯКІ МАЮТЬ ПІЛЬГИ НА ОПЛАТУ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНИХ ПОСЛУГ

Пільги як призначалися, так і призначаються відповідно до законодавства України.

З 1 жовтня змінився лише механізм їх надання. З цього часу пільги на оплату житлово-комунальних послуг надаються у грошовій безготівковій чи готівковій формі відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 17 квітня 2019 р. № 373 "Деякі питання надання житлових субсидій та пільг на оплату житлово-комунальних послуг у грошовій формі".

ДО УВАГИ ОСОБАМ З ІНВАЛІДНІСТЮ ВНАСЛІДОК ВІЙНИ!

Щодо отримання  виплати грошової компенсації вартості санаторно-курортного лікування згідно Закону України «Про статус ветеранів війни гарантії їх соціального захисту» Стаття 13. Пільги особам з інвалідністю внаслідок війни   п.3. Та постанови КМУ№ 785 від 17.06.2004 року.

ЗАСІДАННЯ РАЙОННОЇ РОБОЧОЇ ГРУПИ З ПИТАНЬ ЛЕГАЛІЗАЦІЇ ВИПЛАТИ ЗАРОБІТНОЇ ПЛАТИ ТА ЗАЙНЯТОСТІ НАСЕЛЕННЯ

29 жовтня 2019 року заступник голови Шосткинської районної державної адміністрації Сергій Ільєнко провів  засідання районної робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення.