Міськрайонна газета

Соціальний захист

 

 

 

Відкритий лист до роботодавців та працівників Сумщини

 

CEPEДНЯ ЗAPOБІТНА ПЛАТА У ШОСТКИНСЬКОМУ РАЙОНІ ЗРОСТАЄ

Відповідно до статистичних даних середньомісячна заробітна плата штатних  працівників  у Шосткинському районі за ІІI квартал 2020 року склала 8517 грн., що більше на 14,6 % у порівнянні з аналогічним періодом 2019 року. Середньомісячна заробітна плата штатних працівників у Сумській області –10046 грн.

 

СОЦІАЛЬHИЙ ЗАХИСТ ОСІБ З ІНВАЛІДНІСТЮ

Щороку 3 грудня разом із світовою спільнотою Україна відзначає Міжнародний день людей із інвалідністю. Цей день не є святом, а покликаний привернути увагу до проблем цих людей, захисту їхніх прав, гідності і благополуччя, акцентує увагу суспільства на перевагах, які воно отримує від участі людей з інвалідністю у політичному, соціальному, економічному і культурному житті. Цей день є нагадуванням людству про його обов’язок виявляти турботу і милосердя до найбільш незахищеної частини суспільства – людей із інвалідністю.

ПОМАРАНЧЕВИЙ СВІТ БЕЗ НАСИЛЬСТВА НАД ЖІНКАМИ

На виконання листа Сумської обласної державної адміністрації від 26.11.2020 № 01-49/11661 у період з 25 листопада по 10 грудня, під патронатом віце-прем’єр-міністра України з питань європейської інтеграції Ольги Стефанішиної, проводитиметься щорічна Всесвітня акції «16 днів проти насильства», яка з 1991 року офіційно підтримується міжнародною спільнотою. Метою цієї кампанії є привернення уваги громадськості до проблем гендерно зумовленого насильства.

 

ЗАГАЛЬНОНАЦІОНАЛЬНА АКЦІЯ “16 ДНІВ ПРОТИ НАСИЛЬСТВА”

Щорічно з 25 листопада до 10 грудня  у регіонах України в рамках загальнонаціональної акції “16 днів проти насильства” проводяться різноманітні заходи, спрямовані на те, щоб привернути увагу суспільства до проблем насильства в сім’ї, торгівлі людьми, захисту прав дітей, жінок, тощо.

Тисячі громадян та сотні державних і громадських організацій з більш ніж 100 країн світу активізують свої зусилля заради об’єднуючої мети: збільшити розуміння та обізнаність про всі форми насильства у співвітчизників, створити в конкретному регіоні соціальний простір, вільний від насильства.