Міськрайонна газета

Соціальний захист

 

 

 Відкритий лист до роботодавців та працівників Сумщини

КОЖНА ГРОМАДА СУМЩИНИ МАЄ ЗАБЕЗПЕЧИТИ ВІДШКОДУВАННЯ ПІЛЬГОВОГО ПЕРЕВЕЗЕННЯ УЧАСНИКАМ АТО

За словами Дмитра ЖИВИЦЬКОГО, обласна програма здійснення компенсаційних виплат за пільговий проїзд окремих категорій громадян соціально важлива для ветеранів війни, учасників, бойових дій, АТО/ООС, членів сімей загиблих військовослужбовців, людей з інвалідністю, дітей з багатодітних родин тощо.

За інформацією директора Департаменту розвитку інфраструктури облдержадміністрації Володимира ДУДЧЕНКА, Сумщина є однією з небагатьох областей, де запроваджено механізм компенсаційних виплат перевізникам за пільгове перевезення громадян. Джерелом фінансування програми є кошти місцевих бюджетів.

МОНІТОРИНГ ВИПЛАТИ ЗАРОБІТНОЇ ПЛАТИ, СТАН ПОГАШЕННЯ ЗАБОРГОВАНОСТІ ЗІ СПЛАТИ ЄСВ НА ЗАГАЛЬНООБОВ’ЯЗКОВЕ ДЕРЖАВНЕ СОЦІАЛЬНЕ СТРАХУВАННЯ, ОБОВ’ЯЗКОВИХ ПЛАТЕЖІВ ДО ПЕНСІЙНОГО ФОНДУ УКРАЇНИ НА КОНТРОЛІ РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ

Нет описания фото.

Перший заступник голови райдержадміністрації Оксана Тарасюк 28 грудня 2021 року провела засідання комісії з питань погашення податкового боргу, повного та своєчасного забезпечення надходження коштів до бюджетів усіх рівнів та погашення заборгованості з виплати заробітної плати.

ВІДБУЛОСЯ ВІДКРИТТЯ КОНСУЛЬТАТИВНОЇ СЛУЖБИ ДЛЯ ОСІБ, ЯКІ ПОСТРАЖДАЛИ ВІД ДОМАШНЬОГО НАСИЛЬСТВА ТА/АБО НАСИЛЬСТВА ЗА ОЗНАКОЮ СТАТІ У МІСТІ ШОСТКА

Перший заступник голови Шосткинської районної державної адміністрації Оксана Тарасюк разом з заступником директора Департаменту соціального захисту населення Сумської обласної державної адміністрації Людмилою Мусіякою, головою Шосткинської районної ради Вікторією Сокол та представниками органів місцевого самоврядування взяли учать у заходах з нагоди відкриття у Шосткинській територіальній громаді спеціалізованої служби соціально-психологічного консультування осіб, які постраждали від домашнього насильства та насильства за ознакою статі.

На створення і облаштування консультативної служби були виділені кошти державної субвенції. Відкрили її на базі Шосткинського міського центру соціальних служб для надання разових або періодичних консультацій.

ЗАСІДАННЯ РАЙОННОЇ РОБОЧОЇ ГРУПИ З ПИТАНЬ ЛЕГАЛІЗАЦІЇ ВИПЛАТИ ЗАРОБІТНОЇ ПЛАТИ ТА ЗАЙНЯТОСТІ НАСЕЛЕННЯ

Возможно, это изображение (один или несколько человек и текст)

16 грудня 2021 року відбулося засідання районної робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення під головуванням першого заступника голови райдержадміністрації Оксани Тарасюк.

Розглянуто питання про стан виконання розпорядження Кабінету Міністрів України від 02.03.2010 р. № 359-р «Про затвердження заходів щодо детенізації доходів та відносин у сфері зайнятості» та доручення Прем’єр-Міністра України від 01.03.2016 №22721/14/1-15 щодо проведення роботи, спрямованої на виявлення «тіньової» зайнятості у поточному році; створення нових робочих місць у 2021 році.