Міськрайонна газета

Соціальний захист

 

 

 

Відкритий лист до роботодавців та працівників Сумщини

 

ПРО СТВОРЕННЯ МЕРЕЖІ СПЕЦІАЛІЗОВАНИХ СЛУЖБ ПІДТРИМКИ ОСІБ, ЯКІ ПОСТРАЖДАЛИ ВІД ДОМАШНЬОГО НАСИЛЬСТВА

15 квітня 2021 року відбулась селекторна нарада з головами районних державних адміністрацій та територіальних громад щодо створення мережі спеціалізованих служб підтримки осіб, які постраждали від домашнього насильства, під головуванням Віталія Максименка, заступника голови Сумської облдержадміністрації.

На виконання Указу Президента України від 21 вересня 2020 року №398/2020 «Про невідкладні заходи із запобігання та протидії домашньому насильству, насильству за ознакою статі, захисту прав осіб, які постраждали від такого насильства» Міністерством соціальної політики України розроблено та затверджену державну соціальну програму із запобігання та протидії домашньому насильству та насильству за ознакою статі на період до 2025 року.

НА СУМЩИНІ ВІДБУЛОСЯ НАВЧАННЯ ЗА СПЕЦІАЛЬНОЮ КОРОТКОСТРОКОВОЮ ПРОГРАМОЮ «ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ОЗДОРОВЛЕННЯМ ПІЛЬГОВОЇ КАТЕГОРІЇ НАСЕЛЕННЯ ЗА РАХУНОК КОШТІВ ДЕРЖАВНОГО БЮДЖЕТУ»

З 6 по 7 березня 2021 року відбулося дводенне навчання за спеціальною короткостроковою програмою: «Забезпечення оздоровленням пільгової категорії населення за рахунок коштів державного бюджету» для спеціалістів структурних підрозділів соціального захисту населення місцевих державних адміністрацій, місцевих рад. До занять долучилися 22 учасники, в тому числі фахівці управління соціального захисту населення Шосткинської районної державної адміністрації.

Відкрив семінар Михайло Дубровський, директор Департаменту соціального захисту населення Сумської облдержадміністрації.

Про нову модель реалізації державної політики соціального захисту населення і захисту прав дітей повідомила Людмила Мусіяка, заступник директора Департаменту.

 

ЗАСІДАННЯ РАЙОННОЇ КОМІСІЇ З ВИРІШЕННЯ ПИТАНЬ СОЦІАЛЬНОГО ЗАХИСТУ НАСЕЛЕННЯ

08 квітня 2021 року  під головуванням виконуючого обов’язки голови Шосткинської районної державної адміністрації Ігоря ВОЛИНЦЯ відбулося засідання районної комісії з вирішення питань соціального захисту населення. Засідання комісії проведено онлайн з членами комісії, які знаходяться у відділених відділах управління соціального захисту населення.

ДО УВАГИ КЕРІВНИКІВ ОРГАНІВ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ

Конкурсний відбір 15 територіальних громад з усіх областей України для участі у проєкті «Міста і громади, вільні від домашнього насильства»

Представництво Фонду ООН у галузі народонаселення (UNFPA) в Україні оголошує конкурсний відбір 15 міст та територіальних громад з усіх областей України для участі у проєкті «Міста і громади, вільні від домашнього насильства» на 2021-2024 роки.

Контактна особа з питань співпраці з територіальними громадами від UNFPA – Костянтин Бойчук, регіональний координатор, координатор проєкту «Міста і громади, вільні від домашнього насильства» (  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. , +38 095 262 74 96).