Міськрайонна газета

Соціальний захист

 

 

НОВА СИСТЕМА ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ОСІБ З ІНВАЛІДНІСТЮ ТЕХНІЧНИМИ ЗАСОБАМИ РЕАБІЛІТАЦІЇ

Новий механізм забезпечення осіб з інвалідністю, дітей з інвалідністю та інших окремих категорій населення технічними та іншими засобами реабілітації визначений постановою Кабінетом Міністрів України «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України» від 14 березня 2018 року №238, яка набрала чинності 07.04.2018.

ВИПЛАТА ЩОРІЧНОЇ РАЗОВОЇ ГРОШОВОЇ ДОПОМОГИ ДО 5 ТРАВНЯ

Кабінет Міністрів 14 березня прийняв постанову «Деякі питання виплати у 2018 році разової грошової допомоги, передбаченої законами України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» і «Про жертви нацистських переслідувань».

ПРИВІТАЛИ З 92-Ю РІЧНИЦЕЮ З ДНЯ НАРОДЖЕННЯ

7 квітня 2018 рроку головний спеціаліст управління соціального захисту населення Шосткинской районної державної адміністрації Дмитро Шиман і керівники Шосткинськой міськрайонної організації інвалідів війни Юрій Васильєв і Сергій Шишков відвідали за місцем проживання і привітали з 92-ю річницею з дня народження Вологдіна Івана Васильовича, учасника бойових дій, інваліда Великої Вітчизняної війни, іменитого Івотського художника, який прославив своє село і весь Шосткинський район далеко за його межами, вручили іменинникові Пам'ятну адресу і цінний подарунок, передали поздоровлення голови Шосткинської районної державної адміністрації Віктора Ждамірова.

НА ПОРОЗІ ВЕЛИКОДНЯ

Приємним подарунком напередодні Великодня для малозабезпечених непрацездатних громадян похилого віку, що обслуговуються відділенням соціальної допомоги вдома Шосткинського районного територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг), стало одержання смачних пасок.

Більше статей...

  1. ЗАСІДАННЯ РАЙОННОЇ РОБОЧОЇ ГРУПИ З ПИТАНЬ ЛЕГАЛІЗАЦІЇ ВИПЛАТИ ЗАРОБІТНОЇ ПЛАТИ ТА ЗАЙНЯТОСТІ НАСЕЛЕННЯ
  2. НА КОНТРОЛІ РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ - БОРЖНИКИ ДО ПЕНСІЙНОГО ФОНДУ УКРАЇНИ ТА МОНІТОРИНГ ВИПЛАТИ ЗАРОБІТНОЇ ПЛАТИ (2)
  3. НА КОНТРОЛІ РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ - БОРЖНИКИ ДО ПЕНСІЙНОГО ФОНДУ УКРАЇНИ ТА МОНІТОРИНГ ВИПЛАТИ ЗАРОБІТНОЇ ПЛАТИ
  4. ПРО НОВОВВЕДЕННЯ В ТРУДОВОМУ ЗАКОНОДАВСТВІ, СОЦІАЛЬНИЙ ЗАХИСТ ПРАЦЮЮЧИХ У НЕСПРИЯТЛИВИХ УМОВАХ ПРАЦІ, ЗДІЙСНЕННЯ СОЦІАЛЬНОГО ДІАЛОГУ НА ЛОКАЛЬНОМУ РІВНІ ПРОІНФОРМОВАНО РОБОТОДАВЦІВ РАЙОНУ ТА МІСТА
  5. ЗАСІДАННЯ КОМІСІЇ ПО РОЗГЛЯДУ ЗАЯВ ГРОМАДЯН З ПИТАНЬ НАДАННЯ СОЦІАЛЬНИХ ДОПОМОГ, КОМПЕНСАЦІЙНИХ ВИПЛАТ ТА ПІЛЬГ
  6. ЗАСІДАННЯ КОМІСІЇ З ПИТАНЬ ПРИЗНАЧЕННЯ (ВІДНОВЛЕННЯ) СОЦІАЛЬНИХ ВИПЛАТ ВНУТРІШНЬО ПЕРЕМІЩЕНИМ ОСОБАМ
  7. ДО УВАГИ СУБ’ЄКТІВ ГОСПОДАРЮВАННЯ ВСІХ ФОРМ ВЛАСНОСТІ
  8. ВИПЛАТА ЩОРІЧНОЇ РАЗОВОЇ ГРОШОВОЇ ДОПОМОГИ ДО 5 ТРАВНЯ
  9. ПРО РОЗМІЩЕННЯ СОЦІАЛЬНОГО ВІДЕОРОЛІКУ З ПРОТИДІЇ ТОРГІВЛІ ЛЮДЬМИ
  10. СВЯТО 8 БЕРЕЗНЯ