Міськрайонна газета

Соціальний захист

 

 

ВИЇЗД «МОБІЛЬНОГО СОЦІАЛЬНОГО ОФІСУ»

В рамках реалізації державної політики у сфері соціального обслуговування 14.06.2018 року продовжив свою роботу «Мобільний соціальний офіс». Представники управління соціального захисту населення Шосткинської РДА , управління  Пенсійного фонду України в м. Шостці та Шосткинському району, Шосткинського районного територіального центру провели прийом громадян за місцем проживання в селі Ображіївка.

ЩАСЛИВЕ ДИТИНСТВО

На поріг ступає літо. Час оздоровлення, прогулянок та екскурсій. Велику увагу працівники Шосткинського районного центру комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю приділяють оздоровленню дітей та осіб з інвалідністю.

СЕРЕДНЯ ЗАРОБІТНА ПЛАТА У ШОСТКИНСЬКОМУ РАЙОНІ ЗРОСТАЄ

Відповідно до статистичних даних середньомісячна заробітна плата штатного  працівника  у Шосткинському районі за 1 квартал 2018 року склала 6145 грн., що більше на 26,8 % у порівнянні з аналогічним періодом 2017 року. Середньомісячна заробітна плата штатного працівника у Сумській області –6540 грн.

МОМ РОЗПОЧИНАЄ НАБІР УЧАСНИКІВ У НОВИЙ ПРОЕКТ ІЗ ЗМІЦНЕННЯ САМОЗАБЕЗПЕЧЕННЯ, ЩО ФІНАНСУЄТЬСЯ НІМЕЧЧИНОЮ

Представництвом Міжнародної організації з міграції (МОМ) в Україні за фінансової підтримки Уряду Федеративної Республіки Німеччини, що діє через Німецький Банк Розвитку (KFW), розпочато впровадження проекту «Сприяння відбудові та сталому розв’язанню проблем ВПО та постраждалого від конфлікту населення в Україні» (далі – Проект). Проект має на меті покращити можливості для самозабезпечення та самозайнятості внутрішньо переміщених осіб та мешканців регіонів, які зазнали наслідків конфлікту, водночас зміцнюючи соціально-економічну стабільність і добробут приймаючих громад в Україні.