Міськрайонна газета

КОМПАНІЇ ТА ОРГАНІЗАЦІЇ СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЗАПРОШУЮТЬ ДО УЧАСТІ В ПРОЄКТІ "НАВІГАЦІЯ ПОВЕРНЕННЯ ВЕТЕРАНІВ: ПРОФЕСІЙНІ РІШЕННЯ ДЛЯ КОМПАНІЇ"

Возможно, это изображение 1 человек и учится
 
“Повернення до цивільного життя — процес довготривалий та комплексний, а масштаб виклику такий, що не тільки держава та роботодавці, а й ми всі як суспільство маємо взяти відповідальність за адаптацію ветеранів. Бо зараз вони взяли на себе відповідальність відстоювати нашу незалежність, право жити та працювати на своїй землі", — Оксана Філоненко, директорка ГО “Центр зайнятості Вільних людей”.

МЕШКАНКА ШОСТКИНСЬКОГО РАЙОНУ ВІДЗНАЧИЛА 100-РІЧНИЙ ЮВІЛЕЙ

04 лютого Анастасія Миколаївна Шевцова приймала вітання із сторіччям.
 
Зі словами щирих привітань, побажань міцного здоров’я, злагоди та миру до ювілярки завітали селищний голова Зноб-Новгородської громади Петро ГОНЧАРОВ, голова ветеранської організації Сергій НЕЧВОЛОД, директор КЗ «Зноб-Новгородський центр надання соціальних послуг» Тетяна КУХТА.

УКРАЇНСЬКИЙ ВЕТЕРАНСЬКИЙ ФОНД ЗАПРОШУЄ ВЕТЕРАНІВ ТА ВІЙСЬКОВОСЛУЖБОВЦІВ ПРОЙТИ ОНЛАЙН-ОПИТУВАННЯ

Возможно, это изображение 2 человека и текст

Ветерани та ветеранки, чинні військовослужбовці та військовослужбовиці, Український ветеранський фонд запрошує вас взяти участь в онлайн-опитуванні про ваші актуальні потреби та бачення можливостей для кар’єрного і професійного зростання.

 Які варіанти професійного розвитку ви б хотіли обрати у цивільному житті?

 

ЗАСІДАННЯ КООРДИНАЦІЙНОГО ЦЕНТРУ ПІДТРИМКИ ЦИВІЛЬНОГО НАСЕЛЕННЯ ПРИ ШОСТКИНСЬКІЙ РАЙОННІЙ ДЕРЖАВНІЙ АДМІНІСТРАЦІЇ – РАЙОННІЙ ВІЙСЬКОВІЙ АДМІНІСТРАЦІЇ

Возможно, это изображение 11 человек, люди учатся и текст

Сьогодні, 26 грудня 2023 року, у Шосткинській районній державній адміністрації - районній військовій адміністрації відбулося засідання координаційного центру підтримки цивільного населення під головуванням начальника управління соціального захисту населення Шосткинської районної державної адміністрації, співкерівника координаційного центру підтримки цивільного населення Юлії БЕЖЕВЕЦЬ.

На засіданні координаційного центру розглянуто питання: про роботу з внутрішньо переміщеними особами; про хід виконання деяких питань соціального захисту ветеранів війни та членів сімей Захисників і Захисниць України в Шосткинському районі; про активізацію роботи по виявленню осіб, які постраждали від торгівлі людьми.