Міськрайонна газета

1 ГРУДНЯ – ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ БОРОТЬБИ ЗІ СНІДОМ

1 грудня — Всесвітній день боротьби зі СНІДом | Офіційний сайт Луцької  міської ради

1 грудня світ відзначає день боротьби з СНІДом та толерантності з ВІЛ-позитивними людьми. За останні роки розповсюдження ВІЛ-інфекції серед підлітків та молоді набуло характеру епідемії. 

Безумовно, СНІД – це трагедія для всієї людської спільноти. У суспільстві ми повинні з особливим співчуттям і підтримкою ставитися до людей з ВІЛ, адже найчастіше вони відчувають себе самотніми у боротьбі зі страшною недугою.

 

ДОМАШНЄ НАСИЛЬСТВО ПІД ЧАС ВІЙНИ. ВАЖЛИВО ЗНАТИ

Домашнє насильство не можна замовчувати, воно потребує ефективного реагування і скоординованих дій

Попри війну, проблема домашнього насильства не стає менш важливою. Війна, як і будь-яка екстремальна ситуація, загострює проблеми людей, які були й до цього. Зокрема, це стосується насильства в родинах. Коли люди, які живуть у постійному стресі, опиняються в одному приміщенні, залежать один від одного та не можуть відволіктися, нерідко виникають ситуації домашнього насильства.

ПІДТРИМАЙ АКЦІЮ «16 ДНІВ ПРОТИ НАСИЛЬСТВА»

Повномасштабне вторгнення рф в Україну загострило чимало проблем українського суспільства: низький рівень доходів, корупцію, безробіття та втрату місця проживання

Це лише невелика частина викликів, з якими стикнувся наш соціум. Таке соціальне напруження призводить до чвар і негараздів всередині сімей, які можуть переходити в насилля. 

АКЦІЯ «НІ - ТОРГІВЛІ ЛЮДЬМИ»

На виконання плану заходів районної програми соціального захисту населення на 2022 рік, в рамках проведення інформаційно-просвітницьких заходів до Європейсього дня боротьби з торгівлею людьми, за участю першого заступника голови райдержадміністрації Оксани Тарасюк, управління соціального захисту населення, служби у справах дітей Шосткинської районної військової адміністрації; Шосткинського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги, Шосткинського міського відділу Управління Державної міграційної служби України в Сумській області, Шосткинської міськрайонної філії Сумського обласного центру, зайнятості 18 жовтня 2022 року відбулася акція «Ні - торгівлі людьми».

ЗАСІДАННЯ РАЙОННОЇ КООРДИНАЦІЙНОЇ РАДИ З ПИТАНЬ СІМЕЙНОЇ, ГЕНДЕРНОЇ ПОЛІТИКИ ТА ПРОТИДІЇ ТОРГІВЛІ ЛЮДЬМИ

Перший заступник голови райдержадміністрації Оксана ТАРАСЮК 18 жовтня 2022 року провела засідання районної координаційної ради з питань сімейної, гендерної політики та протидії торгівлі людьми.

В ході засідання розглянуто питання: проведення інформаційно-просвітницьких заходів до Європейсього дня боротьби з торгівлею людьми (18 жовтня); взаємодії щодо виконання постанови Кабінету Міністрів України від 22.08.2018 № 658 «Про затвердження Порядку взаємодії суб’єктів, що здійснюють заходи у сфері запобігання та протидії насильству і насильству за ознакою статі»; використання в роботі Рекомендадацій «Про подолання ризиків торговлі людьми, пов’язаних з війною в Україні та гуманітарною кризою, що виникла».