Міськрайонна газета

Соціальний захист

 

 

СВЯТКУВАННЯ 199-ОЇ РІЧНИЦІ ВІД ДНЯ НАРОДЖЕННЯ П. КУЛІША

8 серпня в селищі Вороніж відбулися урочистості з нагоди 199-ї річниці від дня народження нашого земляка, класика вітчизняної літератури Пантелеймона Куліша.

В селищному центрі смт. Вороніж організована виставка матеріалів, яка розповідає про життя та творчість українського письменника, етнографа, фольклориста, перекладача, автора першого українського історичного роману «Чорна рада» Пантелеймона Олександровича Куліша.

ЗАСІДАННЯ РАЙОННОЇ РОБОЧОЇ ГРУПИ З ПИТАНЬ ЛЕГАЛІЗАЦІЇ ВИПЛАТИ ЗАРОБІТНОЇ ПЛАТИ ТА ЗАЙНЯТОСТІ НАСЕЛЕННЯ

Тимчасово виконуючий обов’язки голови Шосткинської районної державної адміністрації Сергій Ільєнко 27 червня 2018 року провів засідання районної робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення.

НА КОНТРОЛІ РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ - МОНІТОРИНГ ВИПЛАТИ ЗАРОБІТНОЇ ПЛАТИ ТА БОРЖНИКИ ДО ПЕНСІЙНОГО ФОНДУ УКРАЇНИ

27 липня 2018 року тимчасово виконуючий обов’язки голови райдержадміністрації Сергій Ільєнко провів засідання комісії з питань погашення податкового боргу, повного та своєчасного забезпечення надходження коштів до бюджетів усіх рівнів та погашення заборгованості з виплати заробітної плати.

ЛЕГАЛЬНА ПРАЦЯ - ВПЕВНЕНІСТЬ У МАЙБУТНЬОМУ

Більшість роботодавців працюють у законодавчому полі. Але є й такі, хто, намагаючись отримати якомога більший прибуток, ухиляються від сплати податків, використовують працю громадян без належного оформлення трудових відносин та пропонують заробітну плату «в конвертах».