Міськрайонна газета

НА ПОСИЛЕННОМУ КОНТРОЛІ - ПОГАШЕННЯ БОРГІВ ДО ПЕНСІЙНОГО ФОНДУ УКРАЇНИ ТА ЗАБОРГОВАНОСТІ ІЗ ЗАРОБІТНОЇ ПЛАТИ

На виконання розпоряджень голови Сумської обласної державної адміністрації від 03.12.2013 № 487-ОД «Про стан погашення заборгованості із виплати   заробітної   плати   та   рівень   оплати праці в області» та від 14.10.2013  № 431-ОД «Про заходи щодо додержання законодавства про працю та загальнообов’язкове державне соціальне страхування», 25 грудня 2013 року під головуванням першого заступника голови райдержадміністрації Пустобород С.В. відбулося  засідання комісії з питань погашення податкового боргу, повного та своєчасного забезпечення надходження коштів до бюджетів усіх рівнів та погашення заборгованості з виплати заробітної плати.

На засіданні було заслухано п’ять суб’єктів підприємницької діяльності-боржників із сплати єдиного соціального внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, яким було рекомендовано винайти можливість погасити борги до 01.01.2014 року.

Керівником ТОВ «Елга» на засідання комісії інформацію щодо стану погашення заборгованості із заробітної плати надано листом. Станом на 01.12.2013 року заборгованість із виплати заробітної плати по підприємству складає 145,7 тис. грн., графік погашення заборгованості товариством не виконується. Відповідно до наданого керівництвом ТОВ «Елга» графіку погашення заборгованості, на 01.12.2013 борги із виплати заробітної плати мали бути погашені в повному обсязі. За результатами роботи комісії направлено листи: до Шосткинської міжрайонної прокуратури, територіальної державної інспекції з питань праці у Сумській області для вжиття заходів відповідного реагування; засновникам ТОВ «Елга» щодо вжиття невідкладних заходів для погашення заборгованості із виплати заробітної плати та заходів впливу до керівництва.