Міськрайонна газета

Виїзд «Мобільного соціального офісу»

     Державна політика у сфері соціального обслуговування - серед пріоритетів соціальних ініціатив Президента України. Так в рамках її реалізації, 21.03.2013 року продовжив свою виїздну роботу «Мобільний соціальний офіс». Представники управління соціального захисту населення в особі Калинкіної Т.С. , управління  Пенсійного фонду України в м. Шостці та Шосткинському районі в особі Долі.Т.В., Шосткинського районного територіального центру соціального обслуговування в особі Белявської О.І. провели прийом громадян за місцем проживання в с. Собичеве та с. Макове.

     На прийомі побувало 31 особа, в т.ч. прийнято 1 пакет документів на призначення субсидії на придбання твердого палива та скрапленого газу, 21 особі надано роз’яснення з питань призначення соціальних допомог, субсидії та пільг на придбання твердого палива та скрапленого газу, 11 мешканцям роз’яснено питання пенсійного забезпечення, де кожний мешканець села мав змогу отримати  професійну консультацію від вищезгаданих спеціалістів .

     «Мобільний соціальний офіс» дозволяє наблизити соціальне обслуговування до населення, забезпечити його доступність, сприяє підвищенню поінформованості мешканців району.