Міськрайонна газета

ВИЇЗД « МОБІЛЬНОГО СОЦІАЛЬНОГО ОФІСУ»

Державна політика у сфері соціального обслуговування – серед пріоритетів соціальних ініціатив Президента України. Так в рамках її реалізації, 16.01.14 року продовжив свою роботу «Мобільний соціальний офіс». Представники управління соціального захисту населення Шосткинської РДА в особі  Калинкіної., управління  Пенсійного фонду України в м. Шостці та Шосткинському районі в особі Долі Т.В., Шосткинського районного територіального центру в особі Бєлявської О.І. провели прийом громадян за місцем проживання в с. Тиманівка та с.Чапліївка.

На прийомі побувало 63 особи, з них у 62 мешканців прийняті документи  на призначення субсидії та пільг на придбання твердого палива та скрапленого газу, 6 - роз’яснено питання пенсійного забезпечення, де кожний мешканець села мав змогу отримати  професійну консультацію від вищезгаданих спеціалістів .

„Мобільний соціальний офіс” дозволяє наблизити соціальне обслуговування до населення, забезпечити його доступність, сприяє підвищенню поінформованості мешканців району.