Міськрайонна газета

ОСНОВНА ЗАДАЧА - ПОГАШЕННЯ БОРГІВ ДО ПЕНСІЙНОГО ФОНДУ УКРАЇНИ ТА ЗАБОРГОВАНОСТІ ІЗ ЗАРОБІТНОЇ ПЛАТИ

Під головуванням першого заступника голови райдержадміністрації Пустобород С.В. 28 січня 2014 року відбулося  засідання комісії з питань погашення податкового боргу, повного та своєчасного забезпечення надходження коштів до бюджетів усіх рівнів та погашення заборгованості з виплати заробітної плати, де розглядалися питання про стан заборгованості,  перспективи погашення боргу до бюджету Пенсійного фонду України у 2014 році.

 На засіданні було заслухано суб’єкта підприємницької діяльності-боржника із сплати страхових внесків на загальнообов’язкове державне пенсійне страхування, якому було рекомендовано гасити борги дотримуючись наданого до управління Пенсійного фонду України в м. Шостці та Шосткинському  районі графіку.

Керівником ТОВ «Елга» інформацію щодо стану погашення заборгованості із заробітної плати на засідання комісії надано листом. Станом на 01.01.2014 року заборгованість із виплати заробітної плати по підприємству складає 145,7 тис. грн. Керівництвом ТОВ «Елга» надано графік погашення заборгованості на 2014 рік. За результатами роботи комісії направлено листи: до Шосткинської міжрайонної прокуратури, територіальної державної інспекції з питань праці у Сумській області для вжиття заходів відповідного реагування; засновникам ТОВ «Елга» щодо вжиття невідкладних заходів для погашення заборгованості із виплати заробітної плати відповідно наданого графіку.