Міськрайонна газета

ІНФОРМАЦІЯ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ДЕРЖАВНОЇ ІНСПЕКЦІЇ З ПИТАНЬ ПРАЦІ У СУМСЬКІЙ ОБЛАСТІ ПРО СТАН ДОТРИМАННЯ ЗАКОНОДАВСТВА ПРО ПРАЦЮ В РАЙОНІ

За наданою інформацією на території Шосткинського району впродовж 2013 року головними державними інспекторами праці Територіальної державної інспекції з питань праці у Сумській області за пропозицією місцевих органів влади та правоохоронних органів проведено 38 перевірок додержання трудового законодавства у 33 суб’єктів підприємницької діяльності  району. За результатами перевірок направлено приписів, за виконанням яких встановлено контроль - 31,  без порушень - 4 суб’єкта підприємницької діяльності , інформацій до прокуратури - 6, усних зауваження - 2, на розгляді в суді -2, штрафів – 18 на загальну суму 9180 грн.

До кожного порушника трудового законодавства вжито заходів реагування, передбачених чинним законодавством.

До органів прокуратури спрямовано матеріали 1 перевірки для прийняття решения згідно зі ст. 214 КПК України про притягнення винних посадових ociб до кримінальної відповідальності.

За невиконання вимог припису 1 посадову особу притягнуто до адміністративної відповідальності відповідно ст.188-6 КУпАП.