Міськрайонна газета

УКЛАДЕННЯ КОЛЕКТИВНИХ ДОГОВОРІВ І КОЛЕКТИВНИХ УГОД – ОДИН ІЗ НАПРЯМІВ СОЦІАЛЬНО-ТРУДОВИХ ВІДНОСИН

Управлінням соціального захисту населення проводиться активна інформаційно - роз’яснювальна робота стосовно питання соціально-трудових відносин, посилення соціального діалогу.

В результаті проведеної роботи протягом 2013 року в Шосткинському районі зареєстровано 20 колективних договорів, кількість зборів трудових колективів, у яких взяли участь працівники райдержадміністрації - 14, спеціалісти управління соціального захисту населення – 12. Проведено експертиз колективних договорів - 12, проведено семінарів-нарад з питань укладання колективних договорів - 2, "круглих столів" – 2, направлено листів на підприємства району з пропозиціями щодо колективно-договірного регулювання - 60, кількість наданих методичних консультацій з питань укладання колективних договорів на підприємствах – 67.

В квітні-травні 2013 року за участі селищного та сільських голів, керівників голів профспілкових організацій, підприємств, установ проведено І етап обласного конкурсу  "Кращий колективний договір".

Прохання до всіх керівників, голів профспілкових комітетів та трудових колективів Шосткинського району року провести збори трудових колективів з питання виконання колективного договору за 2013 рік, ініціювати заключення колективних договорів на на 2014 рік, якщо термін дії їх закінчився у 2013 р., або при необхідності внести зміни чи доповнення до діючих колдоговорів.

Пропонуємо запрошувати на збори з питань виконання колективних договорів та прийняття нових колективних договорів представників райдержадміністрації, управління соціального захисту населення райдержадміністрації.

Експертизу на відповідність колективних договорів чинному законодавству України проводить відділ з питань праці та врегулювання соціально-трудових відносин управління соціального захисту населення райдержадміністрації.

Для отримання детальної інформації з питань правильності оформлення та розробки колективного договору, проведення атестації робочих місць за умовами праці звертатися до відділу з питань праці та врегулювання соціально-трудових відносин управління соціального захисту населення ШРДА, яке знаходиться за адресою: м. Шостка, вул. К.Маркса, 54 (праве крило, 4 поверх, каб. № 41, тел. 4 – 05 – 67 ).