Міськрайонна газета

ЛЕГАЛЬНА ЗАРОБІТНА ПЛАТА ТА ЗАЙНЯТІСТЬ НАСЕЛЕННЯ- ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ СОЦІАЛЬНОЇ ЗАХИЩЕНОСТІ НАЙМАНИХ ПРАЦІВНИКІВ

На цей час саме у сфері  виплати заробітної плати відбувається найбільше ухилень від оподаткування та порушень трудового законодавства. Серед них – заборгованість, неофіційна зайнятість, зарплата „в конверті”, або її виплата у розмірі, що не відповідає мінімальному.

На засіданні районної робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення 26.02.2014 року під головуванням першого заступника голови райдержадміністрації Пустобород С.В. було розглянуто два питання: заслухано два суб’єкти підприємницької діяльності, у яких відповідно до листа Шосткинської об’єднаної державної податкової інспекції Головного управління Міндоходів у Сумській області, заробітна плата найманим працівникам виплачується виходячи із розрахунку мінімальної заробітної плати та питання створення нових робочих місць.

Рекомендовано суб’єктам підприємницької діяльності винайти можливість для переведення працівників на повний робочий день.

На виконання Програми зайнятості населення Шосткинського району на період до 2017 року за січень 2014 в районі створено 4 нових робочих місця у фізичних осіб-підприємців, які започаткували підприємницьку діяльність (без врахування юридичних осіб та підприємців, що використовують працю фізичних осіб, самозайнятих осіб). Завдання програми зайнятості на рік по створенню нових робочих місць (99) виконане на 4%.