Міськрайонна газета

ВИЇЗД « МОБІЛЬНОГО СОЦІАЛЬНОГО ОФІСУ»

Державна політика у сфері соціального обслуговування – серед пріоритетів соціальних ініціатив Президента України. Так в рамках її реалізації, 13.03.2014 року продовжив свою роботу «Мобільний соціальний офіс». Представники управління соціального захисту населення Шосткинської РДА в особі  Таванець В.С., управління Пенсійного фонду в м.Шостка та Шосткинському районі Мовчан В.М., Шосткинського районного територіального центру Білявської О.І., РЦСССДМ в особі Калюжної Т.В. провели прийом громадян за місцем проживання в с. Собичеве, с. Макове та в с. Гамаліївка.

На прийомі побувало 47 осіб, з них 38 мешканців отримали роз’яснення про умови призначення субсидії на придбання твердого палива та скрапленого газу та всіх видів соціальної допомоги та пенсійних виплат, 9 громадянина подали заяви, як пільгова категорія населення, на виплату коштів для придбання твердого палива та скрапленого газу в 2014 році та на призначення субсидії на тверде паливо та скраплений газ.

„Мобільний соціальний офіс” дозволяє наблизити соціальне обслуговування до населення, забезпечити його доступність, сприяє підвищенню поінформованості мешканців району.