Міськрайонна газета

НА КОНТРОЛІ - ПОГАШЕННЯ БОРГІВ ДО ПЕНСІЙНОГО ФОНДУ УКРАЇНИ ТА ЗАБОРГОВАНОСТІ ІЗ ЗАРОБІТНОЇ ПЛАТИ

На засіданні комісії з питань погашення податкового боргу, повного та своєчасного забезпечення надходження коштів до бюджетів усіх рівнів та погашення заборгованості з виплати заробітної плати 27.03.2014 року, на чолі з першим заступником голови райдержадміністрації Пустобород С.В., заслухано інформацію по семи суб’єктам підприємницької діяльності-боржникам, яким було рекомендовано не допускати заборгованості із сплати єдиного соціального внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування.

На засіданні розглянуто інформацію керівника ТОВ «Елга» щодо стану погашення заборгованості із заробітної плати, надану листом: за оперативними даними станом на 27.03.2014 заборгованість складає 223,7 тис. грн. Графік погашення заборгованості товариством не виконується. За результатами роботи комісії направлено листи: до Шосткинської міжрайонної прокуратури, територіальної державної інспекції з питань праці у Сумській області для вжиття заходів відповідного реагування; керівнику, засновникам ТОВ «Елга» - щодо дотримання наданого графіку погашення заборгованості із виплати заробітної плати.

Територіальною державною інспекцією з питань праці у Сумській області у січні 2014 року проведено планову перевірку ТОВ «Елга». За результатами перевірки внесено подання щодо притягнення посадових осіб до дисциплінарної відповідальності, матеріали перевірки передано до Шосткинського МВ УМВС за ознаками злочину, передбаченого ст. 175 КК.