Міськрайонна газета

ВЛАШТУВАННЯ ДИТИНИ В ПРИЙОМНУ РОДИНУ

       1.06.2013 року до прийомної сім`ї подружжя Сіротіних, яка мешкає в с. Чапліївка було влаштовано другу дитину, позбавлену батьківського піклування.

       Питання розвитку сімейних форм виховання, зокрема створення та подальшої підтримки прийомних сімей в Шосткинському районі є пріоритетним напрямком у роботі Шосткинського районного центру соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді.

       На початку 2013 року працівники служби у справах дітей Шосткинської районної державної адміністрації та районного центру соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді допомогли прийомним батькам прийняти виважене рішення про влаштування до їх сім`ї ще однієї дитини, позбавленої батьківського піклування. У травні відбулося знайомство та  встановлення контакту між прийомними батьками і дитиною.

       Протягом місяця прийомні батьки готувалися до прийняття  дитини в родину.

     На даний час перед працівниками Шосткинського районного центру соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді постає ряд завдань щодо організації соціальної підтримки та допомоги прийомним батькам: адаптація дитини до умов сімейного життя, здоров`я, контакти з біологічними батьками, родичами, освіта та навчання дитини, забезпечення умов для адаптації дитини у соціальному середовищі, максимальна нейтралізація набутого нею негативного досвіду.