Міськрайонна газета

ВИЇЗД « МОБІЛЬНОГО СОЦІАЛЬНОГО ОФІСУ»

В рамках реалізації державної політики у сфері соціального обслуговування 18.07.2019 року продовжив свою роботу «Мобільний соціальний офіс». Представники управління соціального захисту населення Шосткинської РДА та Шосткинського районного територіального центру  провели прийом громадян за місцем проживання в селі Ковтунове.

Під час зустрічі з жителями села ознайомили присутніх з порядком виплати житлових субсидій у готівковій формі, відповідно до Положення про порядок призначення житлових субсидій, затвердженому постановою Кабінету Міністрів України від 21 жовтня 1995 р №  848 «Про спрощення порядку надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого побутового палива» із змінами, внесеними постановою Кабінету Міністрів України від 27 грудня 2018 р. №1176 та постановою Кабінету Міністрів України від 06 лютого 2019 р. №62.  

Також надали індивідуальні роз’яснення жителям, щодо призначення та виплати житлової субсидії.

 „Мобільний соціальний офіс” дозволяє наблизити соціальне обслуговування до населення, забезпечити його доступність, сприяє підвищенн ю поінформованості мешканців району.