Міськрайонна газета

ЗАСІДАННЯ «КРУГЛОГО СТОЛУ» «ТРЕТЄ ТИСЯЧОЛІТТЯ – РАБСТВО ІСНУЄ»

З нагоди проведення заходів до Всесвітнього дня протидії торгівлі людьми, з метою підвищення обізнаності про стан жертв торгівлі людьми і заохочення   захищати їх права, 30 липня в Шосткинській районній державній адміністрації відбувся «круглий стіл» з представниками суб’єктів взаємодії, які здійснюють заходи у сфері протидії торгівлі людьми.

Обговорені  наступні теми: «Торгівля людьми: це може трапитись з кожним», «Безпечне працевлаштування»,  «Туристична подорож за кордон,  Рабство. Чи існує воно сьогодні?»,  «Що таке торгівля людьми і чому вона продовжує існувати?»,  «Торгівля людьми – сучасний прояв рабства», «Як уберегти себе від пастки рабства?». Суб’єкти взаємодії взяли участь у грі «ANTI TRAFFICKING», яка розроблена кафедрою психології, політології та соціокультурних технологій Сумського державного університету на замовлення Департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації. Упродовж настільної гри, учасники  отримували картки з певними ризиковими ситуаціями та подіями під час працевлаштування закордоном і відповідали на них з позиції попередньо обраних героїв. Вигравав гру не тільки той, хто першим пройшов все ігрове поле, а й насамперед той, хто наприкінці мав більшу кількість ігрових ресурсів. Адже під час пошуку роботи закордоном головне не працевлаштуватись першим, а отримати гарну та безпечну роботу.

Враховуючи велику привабливість заробити гроші, будьте пильними, бережіть себе і своїх близьких.

 527 та 0 800 505 501 – номери телефону Національної безкоштовної гарячої лінії з питань протидії торгівлі людьми та консультування мігрантів, спеціалісти якої надають консультації іноземцям, які перебувають в Україні та українцям, які планують поїхати за кордон, або повернулися в Україну з-за кордону. Консультації надаються безкоштовнота конфіденційно!

527.org.ua–електронні консультації; 527 – безкоштовні дзвінки з мобільних телефонів в Україні (Білайн, Київстар, Лайф, або МТС); 0-800-505-501 – безкоштовні дзвінки зі стаціонарних телефонів в Україні. Графік роботи гарячої лінії: з 08:00 до 20:00 (без вихідних).